8. září 2017

Ve dnech 7. až 27. září bude OC Arkády Pankrác v Praze
Ve dnech 7. až 27. září proběhne v OC Arkády Pankrác v Praze výstava modelů automobilové značky Maserati. Návštěvníci si budou moci prohlédnout vozy této italské značky s více než sloletou tradicí, ve které se snoubí dokonalý design, styl a luxus se sportovními geny. Výstava s názvem „V zajetí Maserati“ zmapuje historii automobilky, ale představí také kompletní současnou modelovou řadu. K vidění bude například mistrovské dílo Maserati 3500 GT, supersportovní Maserati MC 12 a řada dalších skvělých vozů.
 
Prohlídkou vystavených modelů ale zábava v Arkádách během tří zářijových týdnů rozhodně neskončí. Po celou dobu trvání výstavy se návštěvníci budou moct zapojit do soutěže o zajímavé ceny. Ve hře budou samozřejmě ceny spojené se značkou Maserati a Scuderia Praha, v hlavní finálové soutěži se pak bude hrát například o zapůjčení vozu Maserati na víkend nebo o voucher na prohlídku italské továrny této legendární značky.

Součástí výstavy bude také několik doprovodných akcí, jako např. spanilá jízda vozů Maserati (16.9.) nebo testování současných modelů (23.-24.9.).

Kontaktujte nás