19. prosince 2018

 
Monza, Itálie, 2. - 3. 4. 2016 (sobota, neděle)
 
Dovolujeme si Vás pozvat na bezpochyby unikátní akci pro všechny klienty a fanoušky vozů Ferrari, která je opět tady. Letošní ročník Passione Ferrari přivítá návštěvníky ze všech zemí světa, protentokrát na specifickém závodním okruhu Monza v Itálii. A co na Vás v rámci víkendových dnů čeká, a čeho se můžete sami aktivně zúčastnit? S tím Vás teď seznámíme v naší exkluzivní nabídce.
 
„Passione Ferrari“
Hlavní aktivita pro všechny majitele vozů Ferari. Exkluzivní jízdy na závodním okruhu Monza v rámci Passione Ferrari.  Na vlastní kůži zažijete neopakovatelné vzrušení ze sportovní jízdy ve svém voze pod vedením zkušených instruktorů. Své Ferrari budete navíc řídit na jedné z nejvíce vzrušujících tratí v Evropě. Akce nemá žádná omezení - rádi přivítáme řidiče všech schopností, od úplných začátečníků až po zkušené matadory. Díky individuální výuce pod vedením našich profesionálních Ferrari instruktorů se naučíte rozvíjet nejen své řidičské dovednosti, ale také získáte bohaté zkušenosti s tím, jak dosáhnout ideální hranice výkonnosti vašeho vozu. Zkušenosti, které na obyčejné silnici prostě nezískáte.
 
Nezapomínáme ani na VIP pohostinnost ve vyhrazené VIP části zázemí závodního týmu Ferrari, prohlídku stáje, technického zázemí a další unikátní aktivity uvedené níže. Součástí Passione Ferrari je také slavnostní večeře všech účastníků v jedné z honosných restaurací.
 
Testovací jízdy modelů Ferrari California T HS (Handling Speciale) a Ferrari F12 Berlinetta
Letos budou mít účastníci možnost testovat novinku automobilky Ferrari, jímž je speciálně modifikovaná verze modelu Ferrari California T rozšířeného o sportovní modul HS (Handling Speciale), který posouvá Californii T až na samou hranici jejích možností. Zažijete tak ještě dokonalejší sportovní zážitek z jízdy, především v náročném terénu se zatáčkami.  Dalším testovacím vozem bude Ferrari F12 Berlinetta. Toto jedinečné Ferrari v sobě koncentruje veškeré technické inovace utvářející typický základ závodní DNA vozů Ferrari. Pokud se jedná o zrychlení, jízdní stabilitu a hbitost, pak je nová Berlinetta na naprosto špičkové úrovni a vám umožní neuvěřitelný zážitek na testovacím okruhu.
 
Doprovodné aktivity
pro účastníky „Passione Ferrari“
 
Chrono Abarth Cup
Unikátní sportovně zábavná aktivita po dobu 6 hodin každý den. Tentokrát budete mít možnost na speciálně vymezené části okruhu zažít dokonalý závodní zážitek ve vozech Abarth 595 Competizione a Abarth 696 Biposto.
 
Cart Challenge
V letošním ročníku mysleli organizátoři na větší zábavu a zpestření programu také pro ostatní doprovodné účastníky. Novinkou jsou proto závody motokár. Užijte si hodně zábavy ve speciálních motokárách a na skvělé trati až po dobu 7 hodin v každém dni.
 
 
Počet míst na akci Passione Ferrari je omezen, proto nás neváhejte kontaktovat co nejdříve. Akce se mohou zúčastnit všichni majitelé vozu Ferrari, kteří vlastní vůz v původním stavu a příslušné kondici. 
 
V rámci programu v Monze toho na Vás čeká samozřejmě daleko více. Připravena je totiž i celá řada dalších doprovodných aktivit. 
 
Termín konání akce
 
Passione Ferrari v Monze v rámci Ferrari Racing Days se bude konat od soboty 2. dubna až do neděle 3. dubna 2016. Zarezervujte si proto příslušný termín ve svém kalendáři.
 
 
Nabídka balíčků zde:
 
Balíček pro dvě osoby na 1 den
( 2. -3. dubna)
* Vstup pro řidiče a doprovod
* Jeden vůz Ferrari
* VIP Ferrari parkoviště
* Vstupní pasy
* VIP Ferrari zázemí
* Přístup k boxům
* Snídaně
* Otevřený bar
* Oběd formou bufetu
* Gala večeře pro dvě osoby
* Volné jízdy
* Test Drive
* Doplňkové programy
  € 700,00 + DPH
 
Balíček pro jednu osobu na 1 den
( 2. dubna)
* Parkoviště
*Vstup pro řidiče
* Vstupní pas
* VIP Ferrari zázemí
* Přístup k boxům
* Snídaně
* Otevřený bar
* Oběd formou bufetu
* Gala večeře
* Test Drive
* Doplňkové programy
  € 400,00 + DPH
 
Jednoduchý balíček pro jednu osobu
( 2. nebo 3. dubna)
* Jednodenní vstup
* Parkování pro jeden vůz 
* Vstupní pas
* VIP Ferrari zázemí
* Přístup k boxům
* Snídaně
* Otevřený bar
* Oběd formou bufetu
  € 200,00 + DPH
 
Gala večeře
 * Vstup na slavnostní večeři
€ 150,00 + DPH
 Pro další informace kontaktujte:
 
David Kopal
Marketing&Customer Care Manager

Tel: +420 602 211 871
E- mail: DKopal@scuderiapraha.cz
 

Kontaktujte nás