Modelová řada Maserati

Automobilka s trojzubcem ve znaku oslavila v roce 2014 stoleté narozeniny. Za tu dobu se stala synonymem pro italskou eleganci, styl, luxus v kombinaci se sportovním DNA. Maserati aktuálně nabízí čtyři modelové řady, jejichž základ tvoří sportovní sedany Quattroporte a Ghibli, které jsou doplněné o SUV model Levante a supersportovní MC20. K dispozici jsou jak hybridní tak spalovací motory s výkony 330 – 630 koní v kombinaci s pohonem zadních nebo všech kol.

Na všechny modely Maserati poskytujeme záruku 3 roky bez omezení počtu ujetých kilometrů, kterou lze prodloužit až na 7 let.Ghibli

Maserati Ghibli

Troufalost, elegance, odhodlání a rafinovanost. Maserati Ghibli přiváží zcela nový zážitek do šedi konformních sedanů. Výbavy GT Hybrid, Modena, Modena S a Trofeo v sobě ukrývají skutečně luxusní a stylové sportovní gran turismo se závodní DNA.
 
Samozřejmostí tak jsou adaptivní světlomety s Full LED MATRIX technologií, vyhřívaná a ventilovaná sedadla elektricky nastavitelná ve 12 směrech čalouněná nejjemnější kůži Pieno Fiore s ručním obšitím, které lze kombinovat s nejlepším hedvábím značky Zegna, prémiové ozvučení Bowers&Wilkins s výkonem 1 280 W i celá plejáda asistenčních systémů doplněná o 6 airbagů.

Motoru s výkonem až 580 koní a jedinečným zvukovým projevem asistují adaptivní tlumiče, inteligentní pohon všech kol Q4, brzdy Brembo s okamžitým nástupem brzdného účinku a osmistupňová převodovka ZF. Pohodu v interiéru zajišťuje 10,1“ displej infotainmentu s bezdrátovým zrcadlením a dobíjením mobilního telefonu.


Více o Ghibli KATALOG SKLADOVÉ VOZY
Grecale

Maserati Grecale

Nadechněte se krásy. Obejměte inovace. Zamiřte vpřed. Nechte do svého každodenního života vstoupit svým ohromujícím výkonem SUV Grecale. Učiňte každý den výjimečným.

Vše začalo v roce 1963 Mistralem. Pak následovaly Ghibli, Bora a mnoho dalších. K tradici značky Maserati patří, že svým výtvorům dává jména pro slavných větrech. Nyní nadešel čas pro Grecale: ostrý, studený, středozemský vítr přinášejí novou vlnu technologií, výkonnosti a skvělých designových prvků.

Kosmopolitní a moderní. Italský a nadčasový. Z tohoto tvůrčího vzepětí vzešlo zcela nové Grecale. Jeho vytesané křivky a linie spojují základní ikonické designové prvky s odvážným, futuristickým vzhledem. Čistota tvaru bez okázalostí. Jedinečný, mimo všechny trendy.

Vyberte si z nabídky čtyřválcových mildhybridních motorů s výkonem 300 – 330 koní nebo sáhněte pro motoru Nettuno V6 3,0 l s výkonem 530 koní a užijte si dokonalý zážitek z přenosu výkonu na vozovku díky vzduchovému podvozku a osmistupňové automatické převodovce ZF. Na palubě si užijete digitální displeje o celkové ploše 33“, až 21 reproduktorů od prémiové značky Sonus Faber nebo třeba digitální hodiny a head-up displej.


Více o Grecale KATALOG SKLADOVÉ VOZY
Quattroporte

Maserati Quattroporte

Manažerská sportovní limuzína Quattroporte je ikona značky Maserati, jejíž historie se začala psát již v roce 1963, S pohonem zadních nebo všech kol skrývá pod kapotou třílitrový přeplňovaný šestiválec o výkonu až 430 koní, ve verzi Trofeo je pak k dispozici i osmiválcová varianta s výkonem 580 koní. Jako každé Maserati nabízí i Quattroporte nepřeberné množství skvělých zážitků pro toho, kdo sedí za volantem a díky velkorysému prostoru osloví i ty, kteří raději v klidu relaxují nebo pracují na zadních (klidně i samostatných) sedadlech.

Interiér je možné vybavit čalouněním z prvotřídní přídorní kůže Pieno Fiore nebo Pelletessuta, případně kombinací kůže a pravého hedvábí od značky Ermenegildo Zegna. Nepřehlédnutelný je také infotainment s obrazovkou o velikosti 10,1", vybavený nejmodernějšími asistenčními systémy, zrcadlením a bezdrátovým dobíjením mobilního telefonu a intuitivním ovládáním. Na cestách se pak můžete zaposlouchat do zvuku čtyř pravých koncovek výfuku nebo do prémiového ozvučení od značky Bowers&Wilkins. Užít si jízdu nikdy nebylo tak snadné. 


Více o Quattroporte KATALOG SKLADOVÉ VOZY
Levante

Maserati Levante

Levante. The Maserati of SUVs mixuje unikátní styl emocí a užitné hodnoty. 
 
Čtyřválcový mild hybrid, šestiválcové a osmiválcové motory poskytují výkon 330 - 580 spolu s jedinečným zvukem ze čtyr pravých koncovek výfuku. Brzdy Brembo s okamžitým nástupem brzdného účinku, adaptivní vzduchový podvozek se systémem inteligentního pohonu všech kol Q4 a automatická 8° převodovka vám zprostředkují ty pravé italské emoce.

Pohon všech kol, adaptivní světlomety LED MATRIX, 6 airbagů, aktivní asistenční systémy, ukotvení dětských sedaček ISOFIX a 8,4“ displej infotainmentu s bezdrátovým zrcadlením mobilního telefonu a aparaturou Bowers & Wilkins vám zajistí, že svou rodinu dovezete do cíle v naprostém bezpečí a komfortu.


Více o Levante KATALOG SKLADOVÉ VOZY
MC20

Maserati MC20

The First of its Kind

Supersport Maserati, který posouvá hranice času. Vyjeďte odvážně do překrásné nové budoucnosti. 

Srdce MC20 tvoří šestiválcový třílitrový motor Nettuno s technologiemi F1 a výkonem 630 koní, který veškerou svou sílu přenáší na zadní kola přes osmistupňovou dvojspojkovou převodovku. Karbonový monokok a velká část karosářských dílů je vyrobená z karbonu, takže váha vozu je pod 1500 kg, což zajišťuje bleskové reakce na povely řidiče. Zrychlení je dílem okamžiku - z 0 na 100 km/h potřebujete jen 2,9 s a rafička rychloměru se zastaví na hodnotě 326 km/h.

Nastupování a vystupování z vozu je velmi snadné díky unikátním motýlím dveřím, které zajišťují dostatečně velký nástupní otvor a velmi úzký práh. Vůz je tak snadno použitelný pro každodenní radost z jízdy a to i díky vemi komfortnímu nastavení v režimu GT. Pro ostařejší svezení je model vybavený režimmy Sport a Corsa.

K dispozici jsou karbon keramické brzdy Brembo, elektronický samosvorný diferenciál, lift přední nápravy, karbonový vnější paket zahrnující prahy, přední nárazník a difuzor, interiér v prémiové kůži nebo Alcantaře s laserovým efektem nebo prémiové ozvučení od značky Sonus faber nabízející přednes ze 12 reproduktorů. 

Zažijte svou jízdu snů s Maserati MC20.


Více o MC20 KATALOG SKLADOVÉ VOZY