2. listopadu 2015

Rádi bychom Vás informovali o dočasném přesunu příjmu vozů na adresu U Prioru 1046/1a.
Právě byla zahájena další fáze výstavby nového moderního střediska Scuderia Praha pro značky Ferrari a Maserati. V této souvislosti bychom Vás rádi informovali o dočasném přesunu příjmu vozů na adresu U Prioru 1046/1a.
 
Pokud se rozhodnete k nám dovézt svůj vůz osobně, pak prosím nezapomeňte, že od 17. 8. 2015 budeme veškeré vozy do servisu přijímat na adrese U Prioru 1046/1a, Praha 6, 16000. Na této adrese převezmou Váš vůz naši odborníci ze servisu, kteří jej pomocí naší nové odtahové služby Scuderia Praha, odvezou do našeho servisu. Po skončení opravy si vůz opět vyzvednete na adrese U Prioru 1046/1a.
 
Nezapomeňte na službu Pick-up, kterou jsme pro Vás ZDARMA připravili!
 
Po dobu stavebních prací můžete také využít zdarma Pick-up servis v okruhu dojezdové vzdálenosti 50km. Co to znamená? V rámci Pick-up si můžete jednoduše objednat odvoz svého vozu přímo do našeho servisu, kde se o něj postaráme a po údržbě odvezeme zpět k Vám. V případě zájmu o tuto službu, kdykoliv kontaktujte naše oddělení servisu.
 
Dále upozorňujeme, že prodej náhradních dílů v ulici Čistovická nebude omezen.
 
Prosím přijměte naši omluvu za případné komplikace způsobené výstavbou, avšak věříme, že nové zákaznické prostředí, které výstavbou vznikne, bude pro Vás i pro nás velkou odměnou.  Přejeme Vám krásné prožití letních dnů a nezapomeňte, že jsme tu stále kdykoliv pro Vás! Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zodpovíme patřičné dotazy.
     
Vaše Scuderia Praha
 
 
Kontaktní osoba:
Tomáš Kirchberger
Vedoucí servisu 
+420 702 213 355 
tkirchberger@scuderiapraha.cz
Foto 0 Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6
Zobrazit další fotky
Foto 7 Foto 8 Foto 9 Foto 10 Foto 11 Foto 12

Kontaktujte nás