15. července 2015

Master Maserati jsou vysoce individualizované vzdělávací řidičské kurzy,
Master Maserati jsou vysoce individualizované vzdělávací řidičské kurzy, určené k tomu, aby řidičům Maserati zlepšili jejich výkon, a to hned v několika různých úrovních obtížnosti. 

Kurzy se proto každým rokem stále vyvíjejí tak, aby mohly lépe reagovat na potřeby účastníků. Proto je důležitý i správný výběr závodních tratí.  V průběhu sezóny 2015 se tak kurzy konaly poprvé na některých z nejlepších světových okruhů. Například v Paul Ricard v jižní Francii, nebo třeba v čínské Šanghaji, kde byl realizován program Master GT 1Day. Tyto destinace současně otevřely nové možnosti v plánu závodních okruhů pro příští rok 2016. Navíc se můžeme těšit i na kurzy třeba ve Spojených státech nebo Středním východě.

Kurzy Master Maserati navazují na tradici, která vznikla už v roce 1988 jako tzv. Master program. První z kurzů byly tedy realizovány na okruhu Melegari Varano poblíž italské Parmy.

Připravili jsme pro Vás přehled kurzů, kterých se v letošním roce ještě můžete zúčastnit. A nezapomeňte, že místa jsou omezena, rezervujte si proto svoji účast s předstihem. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte, sdělíme Vám veškeré podrobnosti.

21. září, Master Warm Up
Nejlepší způsob jak začít s kurzy Maserati. Pod vedením zkušeného a vysoce kvalifikovaného personálu si můžete vychutnat vynikající výkon modelů Maserati.  Provedeme Vás, jako začátečníka, celým kurzem krok za krokem a dohlédneme na to, aby byl Váš zážitek z jízdy na okruhu nezapomenutelný.
 
16. října, Master GT 1 Day
Intenzivní, vzrušující kurz, plný vzdělávacích zkušenosti, které Vám umožní perfektně ovládnout techniku jízdu na okruhu. Získáte tak co nejvíce z výkonu a technologie vozů Maserati.
 
30.září-1.října nebo 29. -30. Října, Master GT 2 Day
Program přizpůsobený potřebám účastníků, s vysokou úrovní výuky pro pokročilé. Naučíte se bezpečnou techniku závodní jízdy včetně nadstavbové jízdní techniky pro vylepšení výkonu kol.
 
7. -8. Října, Master High Performance
Přirozené pokračování GT programů. High Performance kurz je zaměřen především na výkon prostřednictvím technického monitoringu a pečlivé analýzy telemetrických údajů.

Pro bližší informace kontaktujte:  

David Kopal
Marketing&Customer Care Manager
phone: +420 233 311 411, fax: +420 233 312 013
mobile: +420 602 211 871
e-mail: DKopal@ScuderiaPraha.cz   

 

Kontaktujte nás