29. července 2015

Jednotlivá utkání byla pořádána například ve Spojených arabských emirátech nebo v České republice.
Golfová akce Beauty & Golf se stala už třetím ročníkem série mezinárodních golfových turnajů. Akce tak navázala na úspěšný zahajovací rok 2013. Jednotlivá utkání byla pořádána například ve Spojených arabských emirátech nebo v České republice. Český turnaj proběhl před finálovým kolem v Dubaji, následná kola jsou pak plánována ve Francii a dalších zemích světa. Unikátní koncept Beauty & Golf propaguje za účasti mezinárodních golfistů a předních světových modelek místní i mezinárodní golfovou turistiku a obchod. Tato akce nabídla hráčům golfu jedinečnou příležitost nejen rozvíjet svoji hráčskou vášeň, ale také podnikatelskou činnost na mezinárodní úrovni. Na tak prestižní akci samozřejmě nemohly chybět ani krásné, stylové a elegantní vozy.

Není proto divu, že si pořadatelé vybrali právě značku Maserati. Společnost Scuderia Praha, jako oficiální zástupce automobilky Maserati, proto poskytla po dobu trvání prestižní golfové akce své vozy jako limuzín servis. Účastníci turnaje si tak měli možnost vyzkoušet komfort a pohodlí celkem čtyř vozů Maserati Ghibli SQ4 a Maserati Quattroporte SQ4. 

Uvítání mezinárodních hostů se odehrálo den předem v nezaměnitelné atmosféře luxusní pražské restaurace Kampa Park. Samotný turnaj se pak konal o víkendu   4. -5. července v překrásném prostředí Golf Resortu Karlštejn.  Po jeho skončení proběhl honosný gala večer v unikátní restauraci Ristorante Bianco e Nero v pražském Paláci Florentinum. Večer plný báječného jídla, kulinářských specialit, uvolněné atmosféry, vybraného pití a zábavy, dokonale naladil všechny účastníky turnaje i jejich přátele.  Báječný kulinářský servis připravil věhlasný šéfkuchař Hervé Courtot. Pohledy hostů celý večer poutal také vystavený vůz Ferrari California T v pasáži Florentina, který je ideálním společníkem nejen na golfové turnaje. 

Prohlédněte si i Vy fotografie z nezaměnitelné atmosféry gala večera a golfového turnaje.

Vaše Scuderia Praha
 

Kontaktujte nás