16. července 2015

Poslední červnový víkend v Budapešti byl ve znamení Ferrari Racing Days.
Poslední červnový víkend v Budapešti byl ve znamení Ferrari Racing Days. Osobně se přijel, na věhlasnou akci Ferrari, podívat také vítěz Velké ceny, Sebastian Vettel.

Přinášíme Vám krátké ohlédnutí za posledním červnovým víkendem plným zábavy, sportovních zážitků a také nadšení z nových vozů Ferrari.  Všichni kdo se zúčastnili letošního ročníku Ferrari Racing Days, tentokrát na unikátním budapešťském okruhu Hungaroring, rozhodně neprohloupili. Zážitek, který s sebou přinesl víkend 25. -28. června, byl totiž naplněn vzrušením ze závodních jízd, jedinečnými setkání příznivců Ferrari, zkušenostmi a samozřejmě zábavou. Na své si přišli také fanoušci Sebastiana Vettela, který se v neděli 28. června přijel na Ferrari Racing Days podívat. Pozdravil se osobně se závodníky, hosty, fanoušky a účastníky jízd Passione Ferrari.

Letošní ročník přivítal, jako obvykle, návštěvníky ze všech zemí světa. A že se jednalo o jednu z pěti nejlepších akcí Ferrari na celém světě, potvrzují nadšené reakce. Hlavní aktivitou na okruhu byly, pro majitele vozů Ferrari, sportovní jízdy Passione Ferrari pod vedením zkušených instruktorů. Mohli tak získat bohaté řidičské zkušenosti a dovednosti, které by na obyčejné silnici získali jen stěží.

Největší událostí se však staly testovací jízdy nového modelu Ferrari. Zájem řídit novou F 488 GTB, jako jeden z prvních lidí na světě, byl obrovský. Dostalo se nakonec, jak jinak, na všechny účastníky Passione Ferrari i ostatní zájemce.

Mezi doprovodné aktivity celé akce, patřily rovněž už tradiční exhibiční jízdy XX programu, F1 Clienti a závody Ferrari Challenge. Bylo se tedy rozhodně na co dívat. Nesmíme zapomenout ani na typickou Ferrari pohostinnost, kterou si po celou dobu užívali všichni účastníci programu.

Ti z Vás, kteří jste se této akce nemohli  zúčastnit, nemusíte zoufat. Další příležitost se Vám totiž naskytne už 3. – 4. října 2015, tentokrát na španělském okruhu Valencia. 

Pro bližší informace kontaktujte:  

David Kopal
Marketing&Customer Care Manager
phone: +420 233 311 411, fax: +420 233 312 013
mobile: +420 602 211 871
e-mail: DKopal@ScuderiaPraha.cz   

 

Kontaktujte nás