13. června 2024

Modena, 13. června 2024 - Maserati Grecale je oficiálním vozem 50. setkání skupiny G7, které se koná pod italským předsednictvím v Borgo Egnazia v obci Fasano di Puglia od 13. do 15. června 2024.

V rámci jedné z nejdůležitějších a nejvýznamnějších institucionálních událostí na světě je Maserati Grecale potvrzeno jako ideální oficiální vozidlo pro akce ve všech svých podobách s mottem „každodenní výjimečnost“.

Flotila 20 vozů Grecales ve verzi Modena doprovází zástupce zúčastněných zemí při jejich přesunech během summitu a poskytuje jim komfort a eleganci, kterou zajišťuje SUV s trojzubcem  100% „Made in Italy“.

Všechny vozy jsou opatřeny černým metalickým lakem Storm Black, černým koženým interiérem s šedým prošíváním, zatmavenými zadními okny a 20“ koly v lesklé černé barvě, za nimimž vynikají červené brzdové třmeny.

Grecale Modena se svým čtyřválcovým mild-hybridním motorem o výkonu 330 koní dokonale ztělesňuje pojmy inovace, všestrannost a luxus a nabízí optimální jízdní zážitky při každodenním používání. Grecale Modena zaručuje maximální prostor, inovativní technologický obsah, diskrétní styl, ale zároveň je dynamické a podmanivé, zpečetěná nezaměnitelným zvukem motoru Maserati a silou trojrozměrného audiosystému Sonus faber.

Grecale je k dispozici také ve variantě GT, vybavené čtyřválcovým mild-hybridním motorem o výkonu 300 k, ve výkonné verzi Trofeo s motorem Nettuno V6 o výkonu 530 k a v inovativní verzi Folgore se 100% elektrickým motorem o výkonu 410 kW a 400voltovou technologií, která je prvním plně elektrickým SUV s trojzubcem ve znaku.

V tiskovém středisku, zřízeném ve vyhrazeném prostoru veletržního areálu Fiera del Levante v Bari, vystavuje Maserati dva vozy: GranTurismo Trofeo, skutečnou ikonu domu Trident, v barvě Giallo Genio; a supersportovní vůz MC20 Cielo spyder v barvě Blue Victory.

Foto 0 Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6
Zobrazit další fotky
Foto 7 Foto 8

Kontaktujte nás