17. dubna 2024

Společné hodnoty, kvalita, styl a dobrodružství to je to oč tu „jede“.

Značka Maserati se se svými unikátními vozy a dlouholetou tradicí stává pro rok 2024 oficiálním partnerem Ski and Bike Centra Radotín, obchodu s prémiovým cyklistickým a lyžařským zbožím.  

Se značkou Maserati, konkrétně s modelem Grecale, se tak budou moci zákazníci setkat nejen v jejím showroomu U Prioru 1046/1a, ale také v rámci cyklovyjížděk, které SBCR dlouhodobě pořádá a organizuje. V rámci vyjížděk Maserati Grecale figuruje jako doprovodné, servisní a cateringové vozidlo celého „pelotonu“.

Partnerství přitom není jen o autech a kolech, ale především o sdílení vášně, radosti ze života a životního stylu, ke kterému patří špičkové technologie. Jde o propojení dvou světů, které možná na první pohled vypadají odlišně, ale ve skutečnosti sdílejí společnou lásku k dobrodružství a eleganci.

Máte-li chuť, připojit se k plánovaným cyklovyjížďkám, objevovat kvalitu, styl a nezapomenutelné zážitky, tak sledujte sociální sítě Maserati Praha & SBCR, kde jsou k jednotlivým vyjížďkám konkrétní informace.

Jak probíhala první vyjížďka a co můžete očekávat od těch dalších vám napoví související fotoreport.

Kontaktujte nás