6. dubna 2024

S jedinečným modelem MC20 Cielo Opera d'arte a zbrusu novým GranCabrio Trofeo.

Modena, 5. dubna 2024 - Vše je připraveno pro nový ročník vysoce očekávaného turnaje Rolex Monte-Carlo Masters, kde bude Maserati již třetím rokem hlavním sponzorem a oficiálním vozem turnaje.

Od 6. do 14. dubna přilákají nejprestižnější antukové kurty světa - v sugestivním prostředí Monackého knížectví - hvězdy mezinárodního tenisu; jsou odhodlány předvést jedinečnou show a oživit nejpoutavější soutěž, mezi skutečnými šampiony žebříčku.

Značka Maserati, která byla vždy synonymem vytříbeného sportovního stylu, moderní elegance v nejlepším italském stylu a výkonů na vysoké úrovni, se i letos rozhodla připojit k turnaji. Veřejnost si získá i mimo hřiště, a to dvěma vozy vystavenými uvnitř Monaco Country Clubu a flotilou vozů Maserati - Grecale, Levante, Ghibli a Quattroporte -, které budou k dispozici pro podporu přesunů šampionů mezi jednotlivými zápasy i hotelových hostů, kteří si hodlají turnaj užít. Těm budou rovněž nabídnuty testovací jízdy za volanty vozů MC20, MC20 Cielo, GranTurismo a Grecale, aby se mohli ponořit do okouzlujících zážitků ve jménu jednoho z nejexkluzivnějších sportů.

Rolex Monte-Carlo Masters bude ideální scénou pro zprostředkování pocitu svobody a radosti ze života, který plně ztělesňují vozy, jako je poutavé Maserati MC20 Cielo a nejnovější přírůstek z domu trojzubce, velmi komfortní kabriolet Maserati GranCabrio Trofeo. 

Vítězná dvojice vozů se vznešeným výkonem, navržená tak, abyste si s větrem ve vlasech vychutnali všechny nejlepší pocity, které jízda pod širým nebem může nabídnout.

V prostoru VIP Village bude Maserati MC20 Cielo Opera d'arte poutat pozornost při své první oficiální veřejné jízdě. Vůz - autentické mistrovské dílo v pohybu, vyrobené na míru jednomu zákazníkovi - je ojedinělým výtvorem inspirovaným abstraktním uměním, vyrobeným s cílem posílit a sdílet uměleckou dynamiku exkluzivního programu individualizace Maserati Fuoriserie. Složitý a rafinovaný proces, o který se nikdy předtím nikdo nepokusil, kde je vše vždy vyráběno ručně a jemně zdokonalováno, aby vdechlo život livreji, která se stává moderním plátnem, kde se snoubí minulost a budoucnost značky.

"Kreativita je inteligence, která se baví" - aforismus, který v jediné myšlence vymezuje tuto jedinečnou verzi nejžádanějšího supersportovního vozu s trojzubcem ve znaku - je skutečnou deklarací umělecké nezávislosti, inspirace, intuice, představivosti a vynikající schopnosti dát tvar snu. Vůz je stoprocentně vyroben v Modeně, postaven v historickém závodě na Viale Ciro Menotti; celý rok zde tým Fuoriserie pracoval v úzké spolupráci s Maserati Centro Stile a vdechl život vozu, který nyní tvoří manifest zakázkové výroby společnosti z Modeny a největšího italského řemeslného umění.

Zbrusu nové Maserati GranCabrio Trofeo bude hrát v hlavní roli Commercial Village. Koncem února uvedla společnost z Modeny na trh kabrioletovou verzi kultovního grand toureru, Maserati GranTurismo, s výkonným šestiválcovým spalovacím motorem Nettuno, který je tepajícím srdcem nejadrenalinovějších vozů s trojzubcem ve znaku.  

Elegantní otevřená verze jeho dvojčete kupé, Maserati GranCabrio Trofeo, je dokonalým interpretem onoho nenapodobitelného "italského luxusního výkonu", doprovázeného komfortem, stylem a luxusem, to vše v nejlepší sportovní tradici. S látkovou měkkou střechou, navrženou pro co nejmenší plochu a zajištění ideálního prostoru pro čtyři cestující, s důrazem na detail a pozorností věnovanou exkluzivním specifikacím, aniž by byly obětovány nejmodernější technologie a mistrovský výkon, je GranCabrio Trofeo dokonalým vozem, který ocení všechny největší přednosti vynikající jízdy a zároveň zažije ten nejoriginálnější italský styl.

Účastí na Rolex Monte-Carlo Masters 2024 Maserati opět zaznamenává vítězný kousek a spojuje svou řadu osobitých vozů, syntézu stylu a nadčasové elegance, s událostí, která má mezinárodní nádech a nepopiratelnou soutěžní přitažlivost.

Foto 0 Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6
Zobrazit další fotky
Foto 7

Kontaktujte nás