26. března 2024

Praha, 2. 4. 2024 Značka Maserati, založená v roce 1914 v italské Boloni, v letošním roce vstupuje do 110. roku své existence. Toto významné výročí oslavuje prezentací dvou vozů Maserati doplněných o plastiku trojzubce na Alšově nábřeží před pražským Rudolfinem.

Značka Maserati reprezentuje italskou eleganci a luxus již 110 let. Toto významné jubileum oslavuje vystavením modelů GranTurismo a Grecale v historickém centru Prahy, která pro tyto dva úchvatné vozy vytváří neopakovatelné panorama. Součástí prezentace je také velká plastika trojzubce, typického symbolu nejen pro tuto značku, ale také pro římského boha moří.

Petr Kudláček, generální manažer značky Maserati pro Českou republiku doplňuje: „Věříme, že se tato prezentace stane objektem zájmu všech Pražanů a turistů, kterým zároveň nabízíme možnost sdílet na Instagramu fotky z této instalace s hashtagem #110LetMaserati. V druhé polovině dubna pak z fotek označených tímto hashtagem vybereme ty nejzajímavější a fanoušky necháme hlasovat o nejlepší fotku. Vítěz pak obdrží Maserati na víkend s plnou nádrží.“

Součástí oslav je také plánované květnové otevření nového showroomu značky Maserati ve stylu krejčovského atelieru. Remodeling showroomů je celosvětovou iniciativou nové éry značky, která byla v roce 2020 zahájena představením supersportovního modelu MC20, na který navázalo sportovní SUV střední třídy Grecale a tradiční grand tourer GranTurismo.

Ještě před letošními prázdninami se mohou fanoušci značky těšit na oficiální českou premiéru ikonického kabrioletu GranCabrio s motorem Nettuno o výkonu 550 koní a také plně elektrifikované verze modelů Grecale a GreanTurismo s výkonem až 761 koní.

Kompletní nabídku modelů značky s trojzubcem ve znaku si mohou zákazníci prohlédnout, nakonfigurovat a samozřejmě také vyzkoušet v rámci testovací jízdy na tradiční adrese showroomu Maserati: U Prioru 1046/1a, Praha 6 každý všední den od 9:00 do 18:00.

Foto 0 Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6
Zobrazit další fotky
Foto 7 Foto 8 Foto 9 Foto 10 Foto 11 Foto 12 Foto 13

Kontaktujte nás