19. března 2024

Italská značka podepsala smlouvu s režisérem Marcem Gentilem, aby oslavila svůj nový kabriolet, který je synonymem té nejexkluzivnější svobody při řízení.

Modena, 18. března 2024 - Pro umocnění celoitalské krásy a svobodného ducha GranCabria, nejnovějšího výtvoru značky věnovaného těm, kteří se chtějí každý den cítit naživu s větrem ve vlasech, těm, kteří hledají vůz jako skutečného společníka na cestách za poznáním světa, věnuje Maserati svou vlastní ódu na radost: "Zcela nové Maserati GranCabrio. Naše óda na radost."

Zcela nový rytmus se zrychlujícím se rytmem, melodie, která drží krok se vznešeným a poutavým zážitkem z jízdy, doprovázená obrazy, které vyjadřují vzrušení, zábavu, touhu po kráse, aby se srdce radovalo a užívalo si každý okamžik naplno.

Portrét čisté nonšalance, oslava života obsažená v krátkém, ale silném videoklipu svěřeném produkčnímu domu Movie Magic, dílo milánského režiséra Marca Gentileho - mezinárodně uznávaného vypravěče příběhů, předchozího držitele Stříbrného lva na Mezinárodním festivalu kreativity Cannes Lions v roce 2010 a autora hudebních videoklipů a reklamních kampaní pro globální klienty - který Maserati GranCabrio ponořil do hřejivé, živé atmosféry a dechberoucích panoramat Salenta v Apulii. Tato oblast a její nádherné nedotčené výhledy a zákoutí diskrétního a exkluzivního luxusu ztělesňují toho nejoriginálnějšího a nejosobitějšího italského ducha, který promlouvá ke světu tak, jak to nedokáže nic jiného, svým nezaměnitelným přístupem, jenž ztělesňuje nakažlivě radostný životní styl této země.

Stejně jako duše Maserati GranCabrio a těch, kteří se rozhodnou usednout za volant nového kabrioletu s trojzubcem, kde elegance a výkon oživují všechny emoce a posouvají je na vyšší úroveň.

"Zpívejte, jako by vás nikdo neposlouchal. Milujte, jako by vám nikdy nikdo neublížil. Tancujte, jako by se nikdo nedíval. A jezděte, jako by to nejlepší teprve přicházelo," zní aforismus zvolený k vystižení výrazu Maserati ve vozech, jako je GranCabrio, sportovní vůz schopný poskytnout to nejlepší pohodlí, abyste si vychutnali každý kilometr svého života.

Video natočené k nedávnému uvedení GranCabrio Trofeo - skvostu 100% vyrobeného v Modeně a manifestu nejvšestrannější jízdy v přírodě - nabízí předehru s hudbou mořských vln: síla přírody se okamžitě spojí v poutavém crescendu s hřmotem motoru Nettuno. Mezitím zazní nezaměnitelný refrén "Ódy na radost", který se nejprve ozve jako šepot jakoby po špičkách a poté exploduje v rockové verzi vytvořené speciálně pro Maserati GranCabrio, kulisu pro atmosféru oslav, sdílení, svobody a čistého požitku z krásy všude kolem nás.

Koncert emocí a vášní v tom nejautentičtějším italském a Maserati stylu. Výzva k tomu, abychom žili život po svém.

"Zcela nové Maserati GranCabrio. Naše óda na radost." byla představena v pondělí odpoledne na oficiálním kanálu značky na YouTube a je k dispozici také na všech hlavních digitálních platformách značky. Video si můžete prohlédnout zde.

Kontaktujte nás