1. srpna 2023

Modena, 1. srpna 2023 - Jeho jméno zní Maserati MCXtrema, aby vystihlo veškerou převratnou sílu závodního vozu o výkonu 730 koní.

Na začátku byl původně znám jako "Project24". Nyní nastal čas představit jej světu s oficiálním názvem: reminiscence na výchozí model Maserati MC20 - "první svého druhu", supersportovní vůz kompletně vyrobený v Itálii, který znamenal začátek nové éry značky. Vzdává také hold silnému odkazu Maserati Corse spolu s pojmem extrém, který připomíná superlativní duši tohoto výjimečného čtyřkolového zázraku.

Koncepce tohoto jedinečného produktu – pro celý svět bylo vyrobeno pouze 62 vozů, které jsou již vyprodány - spočívá v myšlence vypustit do světa skutečnou závodní bestii, něco odlišného a převratného ve srovnání s čímkoli, co bylo kdykoli předtím vyrobeno.

Vůz věnovaný dokonalosti gentlemanských řidičů a nadšenců do závodních vozů, navržený tak, aby ohromil a zažehl vášeň pro extrémní závodění, připravený dobývat tratě po celém světě - v soukromých testovacích jízdách - svým vytříbeným designem a ohromujícím výkonem.

Maserati MCXtrema bude odhaleno 18. srpna v hotelu The Quail během prestižního automobilového týdne Monterey 2023.

Kontaktujte nás