18. června 2015

Scuderia Praha slavnostně předala olympijskému vítězi a mistru světa v cyklistice Jaroslavu Kulhavému vůz Maserati Ghibli.
Scuderia Praha slavnostně předala olympijskému vítězi a mistru světa v cyklistice Jaroslavu Kulhavému vůz Maserati Ghibli. Jaroslav Kulhavý se tak stává oficiálním ambasadorem této slavné italské automobilky. Tiskové konference a slavnostního předání vozu se zúčastnili zástupci Scuderia Praha a čestvý mistr Evropy bikerského maratonu se svým manažerem.

Po prvních zkušenostech můžu říct, že Maserati je ideálním autem nejen pro sport, ale i volnou zábavu a rekreaci. Vejde se mi do něj vše potřebné, ani kola na střeše nejsou žádný problém. Pořídil bych si ho i jako rodinný vůz. Co na něm skutečně obdivuji je nezaměnitelný styl a kvalitní provedení,“ svěřil se Kulhavý.

„Jarda je vrcholový sportovec světové úrovně, stejně tak jako značka Maserati stojí na vrcholu světového automobilového průmyslu. Jsme velmi rádi, že můžeme podpořit talentovaného českého sportovce, který sbírá na světových soutěžích jeden úspěch za druhým,“ říká o spolupráci Petr Kudláček, výkonný ředitel Scuderia Praha. 

To, co spojuje Maserati s cyklistikou, není jen rychlost, vytrvalost, spolehlivost a radost z jízdy, ale také fakt, že italská automobilka dlouhodobě podporuje i tento sport. Pořádá například pravidelně charitativní akci s názvem „Paříž-Modena, kilometry pro charitu“, která je určena všem, kdo mají cyklistický sport v oblibě a chtějí přispět na dobrou věc. Akce se účastní lidé z celého světa, profesionální cyklističtí jezdci, méně zkušení ale i amatéři. Letošní ročník se pojede 4. července z Paříže. Registraci českých účastníků na akci zahájí Scuderia Praha už v následujícím týdnu. Pokud máte zájem se zúčastnit, obraťte se prosím na naše zástupce.
Foto 0 Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6
Zobrazit další fotky
Foto 7 Foto 8 Foto 9 Foto 10 Foto 11

Kontaktujte nás