28. června 2023

Italský luxusní výrobce automobilů zveřejňuje první záběry ze svého připravovaného

Modena, 26. června 2023 - Maserati s potěšením zveřejňuje upoutávku na svůj připravovaný krátký film s názvem "Společníci na cestách", který režíroval oceňovaný režisér Ferzan Ozpetek a který se ponoří do neobyčejného příběhu o rodinných poutech, automobilové vášni a symfonii života.

 Podmanivý krátký film se odehrává v nejmalebnější italské krajině a sleduje tři sourozence, kteří se vydávají na cestu. Na cestu napříč poloostrovem s úmyslem znovu se setkat se svým otcem, renomovaným dirigentem orchestru, který má neuvěřitelný dar.

Procítěné vyprávění ukazuje jedinečné osobnosti rodiny prostřednictvím emotivní cesty poháněné jejich jednotlivými vozy: MC20 Cielo Spyder, ikonickým GranTurismo a "každodenně výjimečným" SUV Grecale, třemi dušemi, které se spojují v esenci výjimečného dědictví.

Okouzlující dobrodružství, které oslavuje jedinečné spojení mezi lidmi, automobily, srdci a... uměním. Připravte se na dojetí nad přitažlivou silou vozu s trojzubcem ve znaku, viděnou objektivem Ferzana Ozpetka.

 Zůstaňte naladěni na uvedení našeho nového krátkého filmu.

Kontaktujte nás