15. června 2023

Ikona stylu a globální ambasador Maserati navrhl první designovou kolekci zakázkových vozů z programu Fuoriserie.
Modena, 15. června 2023 - Maserati s potěšením představuje svou první kolekci Fuoriserie Essentials, vytříbenou kolekci vozů sestavenou vybranými tvůrci stylu a přáteli značky s trojzubcem ve znaku. První kolekce byla navržena průkopníkem stylu a globálním ambasadorem značky Davidem Beckhame. Jejím cílem je inspirovat milovníky automobilů k vyjádření vlastní zakázkové vize dokonalého italského luxusního sportovního vozu.
Inspirován svou fascinací klasickými vozy Maserati a koncipován jako rozšíření svého šatníku ze Savile Row, David Beckham navrhl kolekci Fuoriserie DB Essentials se dvěma výraznými konfiguracemi vozů, které vyjadřují jeho současnou reinterpretaci některých z nejvíce nadčasových ikon značky Trident.
 
Beckham byl okouzlen elegantním kupé Maserati Ghibli z roku 1967 a pro exteriér svého prvního modelu DB Essentials zvolil modrou barvu "Night Interaction", kterou sladil s hnědým odstínem pro kožený interiér. Pro svou druhou konfiguraci vzdal hold vozu Maserati Quattroporte Royale z roku 1986, který byl vyroben pouze v 51 kusech, a zvolil exteriérový lak v odstínu "Verde Royale" (tmavě zelená) s teplým hnědým koženým čalouněním uvnitř.  Na středovém tunelu mezi předními sedadly nebo mezi oběma opěrkami hlavy je umístěn exkluzivní kovový štítek oslavující spolupráci Maserati a Davida Beckhama.
 
"Fuoriserie" znamená v italštině "postavený na míru" a náš program individualizace Maserati je koncipován tak, aby vytvářel jedinečné zážitky pro naše klienty.  Naším přáním je, aby zde vyjádřili svou osobnost a vášeň tím, že si vytvoří své vlastní Maserati. Stejně jako David si každý může vybrat z široké nabídky personalizačních prvků z naší kolekce Fuoriserie Corse, inspirované slavným závodním dědictvím značky Maserati, a z kolekce Fuoriserie Futura, věnované milovníkům technologií a nových materiálů," uvedl Klaus Busse, vedoucí oddělení designu značky Maserati.
 
Obě konfigurace Fuoriserie DB Essentials jsou nyní na přání k dispozici pro supersportovní vůz MC20, který kombinuje výkon, sportovnost a luxus se svou závodní duší, a pro nové "každodenně výjimečné" SUV Grecale, které dosahuje správné rovnováhy mezi všestranností, elegancí a výkonem.
Foto 0 Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6
Zobrazit další fotky
Foto 7 Foto 8 Foto 9 Foto 10

Kontaktujte nás