3. května 2023

Modena, 2. května 2023 - Do centra pozornosti se dostává Monacké knížectví, kde se na nejprestižnějším a nejvyhledávanějším pouličním okruhu v kalendáři nejvyšších kategorií motoristického sportu uskuteční v sobotu 6. května devátý podnik mistrovství světa ABB FIA Formula E.
 
Při své premiéře v deváté sezóně 100% elektrického seriálu se na trati představí i Maserati. Cílem je potvrdit a vylepšit výsledky, kterých Maserati dosáhlo v nedávné berlínské etapě, kde se značka historicky poprvé umístila na stupních vítězů.
 
Na nejpůvabnějším náměstí světa Place du Casino v Monacu se Maserati prezentujte dvěma vozy. Před honosnou fasádou paláce, v němž se nachází jedno z nejikoničtějších míst v Monte Carlu, zaujme čestné místo nové GranTurismo Folgore - první plně elektrický vůz v historii značky - spolu se svou nejvýkonnější verzí se spalovacím motorem: GranTurismo Trofeo. Oba silniční vozy doplní futuristické Maserati Tipo Folgore, jednomístný vůz Gen3, který se zúčastní závodního víkendu v Monaku.
 
Obě GranTurisma budou pro veřejnost k vidění až do soboty 6. května; mezitím se po letmém vystoupení v pondělí 1. května vrátí jednomístný vůz týmu Maserati MSG Racing do svého přirozeného prostředí, do boxů u trati, a bude připraven na další vzrušující závodní víkend s plně elektrickým pohonem.

Kontaktujte nás