13. dubna 2023

Modena, 7. dubna 2023 - Maserati se opět spojí s hvězdami mezinárodního tenisu na turnaji Rolex Monte-Carlo Masters 2023, který se bude konat od 8. do 16. dubna na antuce v Monackém knížectví. Na dlouho očekávanou událost, která každoročně přiláká na prosluněné monacké tribuny publikum plné fanoušků a milovníků půvabu, se dům s trojzubcem ve znaku rozhodl vydat ze sebe to nejlepší a předvést svůj nejnovější výtvor.
 
Nové GranTurismo bude ideálním interpretem nenapodobitelného "italského luxusního výkonu", kterým se vozy značky z Modeny vždy vyznačovaly. Hvězda přehlídky mimo hřiště bude k vidění ve verzi Trofeo se spalovacím motorem a v inovativní plně elektrické verzi GranTurismo Folgore.
 
Hlavní sponzor a oficiální vůz Rolex Monte-Carlo Masters, Maserati, vystaví nové GranTurismo Folgore v charakteristické barvě Rame Folgore v komerční části akce, zatímco GranTurismo Trofeo v barvě Blu Emozione bude středem pozornosti ve VIP části.
 
Styl, vášeň, výkon a výrazné, jedinečné rysy, které z něj činí italský luxusní sportovní vůz par excellence, Maserati je dokonalou syntézou všeho sportovního a zároveň exkluzivního. Totéž platí pro zápasy na kurtech v knížectví, které každoročně upoutávají pozornost sportovního světa přehlídkou nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších tenisových hvězd.
 
Turnaj o jeden z nejprestižnějších titulů v tenisové sezóně se odehraje s celou řadou Maserati v pozadí: Levante, Ghibli, Quattroporte, Grecale, GranTurismo a MC20. Ve verzích se spalovacím nebo hybridním motorem budou vozy s trojzubcem sloužit jako ideální společníci pro hráče a hosty, ať už při jejich největším zápase, nebo při potěšení z velkolepých výzev na kurtu.

Kontaktujte nás