29. března 2023

V druhé polovině března, konkrétně 21. 3. 2023, se pod hlavičkou oficiálního dovozce značky Maserati do České repububliky - společnosti Scuderia MC Praha - veřejnosti v rámci oficiální české premiéry představilo zcela  nové Maserati GranTurismo.

K odhalení tohoto jedinečného modelu s více než 75letou tradicí došlo v pražském Centru současného umění DOX. Zúčastnilo se více než 300 hostů, mezi nimiž nechyběli stávající i potenciální klienti, obchodní partneři a novináři.

Centrum současného umění DOX nebylo zvoleno náhodou. GranTurismo je nejen automobilovou ikonou, ale také designovým skvostem, který definoval celou kategorii vozů grand touring.

Hosté se tak mohli přesvědčit, večera, jak v praxi vypadá italský styl, luxus, elegance a sportovní DNA v velkém kupé s pohonem kol, podvozkem a unikátním motorem Nettuno, který využívá vzduchové technologie z motorů formule 1. V druhé části na sebe

však strhla pozornost ještě jedna česká premiéra. Zástupci Scuderia MC Praha představili doposud zahalený vůz Maserati MC20 Cielo. Unikátní spyder se skleněnou střechou, kterou lze složit prosvětlit a další zcela nad motorový prostor. 

Děkujeme všem hostům, kteří měli možnost se zastavit a těšíme se na vás v showroomu Maserati při testovací jízdě s modely Maserati.

Kontaktujte nás