21. února 2023

ITALSKÝ DŮM SE VE DNECH 24. A 25. ÚNORA VRACÍ DO SVATÉHO MOŘICE SE VZÁCNÝMI MISTROVSKÝMI DÍLY ZE SVÉ MINULOSTI
Modena, 20. února 2023 – Maserati se raduje z pokračování partnerství s  The I.C.E. Sv. Mořic –International Concours of Elegance – pořádané v okouzlujícím prostředí zamrzlého jezera Sv. Mořice, spojuje to nejlepší z klasických automobilů a sběratele, automobilové nadšence a společenskou smetánku z celého světa.

V průběhu dvoudenní akce ve jménu elegance a luxusu se jezero stane dějištěm výstavy pod širým nebem, která oslavuje klasická auta jako opravdová umělecká díla a která veřejnosti umožňuje obdivovat jejich krásu a historii, zatímco sběratelé si budou moci užít nebývalý zážitek z jízdy se svými burácejícími auty po zasněžené trati pečlivě hodnocené prestižní porotou.

Maserati přinese svou vášeň a silný odkaz a představí vzácná mistrovská díla ze své minulosti, jako je Maserati 420M/58 Eldorado – jednosedadlový závodní speciál účelově vyrobený pro druhý ročník závodu 500 mil Monzy v roce 1958 – elegantní 3500 GT Vignale Coupé a také legendární Mistral, který v roce 1963 zahájil tradici značky pojmenovávat své vozy po slavných větrech.

Značka s trojzubcem ve znaku také představí svou současnou sbírku plastik na kolech navržených Klausem Busse – šéfdesignérem Maserati a současně členem poroty The ICE – jako je SUV Grecale v jeho jednorázové edici Fuoriserie „Mise z Marzu“ , jedinečný spyder MC20 Cielo ve verzi Fuoriserie, zcela nové výkonné Granturismo Trofeo a vzrušující Granturismo Folgore – první 100% elektromobil v historii Maserati – směřující Trojzubec do budoucnosti.

Kontaktujte nás