3. října 2022

V srdci hlavního města italské módy uspořádalo Maserati exkluzivní večírek na oslavu otevření nového showroomu
V srdci hlavního města italské módy uspořádalo Maserati exkluzivní večírek na oslavu svého nového maloobchodního zážitku „sartoria |officina“.

Miláno, 30. září 2022 – Masarati včera večer slavnostně otevřelo svou novou maloobchodní prodejnu, první na světě. Akce v srdci milánské elegantní čtvrti Magenta se zúčastnily osobnosti ze světa módy, showbyznysu, sportu a hudby. Inovativní prodejní prostor, jenž má vyjádřit sílu a zručnost v luxusním řemeslném zpracování tohoto italského domu, kombinuje rafinovanost sartoria – krejčovského ateliéru – se syrovostí officina – dílny a klientům umožňuje popustit uzdu jejich tvůrčí vášni a uvést do života jejich vlastní jedinečnou vizi nepřekonatelně luxusního sportovního vozu.
 
Mezi těmi, kdo pozvedli sklenici a připili na otevření nového vlajkového showroomu Maserati, byli italsko-francouzsko-egyptská modelka a podnikatelka v sociální oblasti, Elisa Sednaoui, španělský topmodel, herec a filantrop, Jon Kortajarena, italský herec Alessandro Borghi, jachtař světové úrovně Giovanni Soldini a italský pianista a skladatel Dardust. Hosté si za doprovodu nahrávek italského DJ Scilla Ruffa di Calabria užívali soukromou prohlídku nového prostoru, při níž popíjeli italská šumivá vína a vychutnávali si vynikající delikatesy michelinského šéfkuchaře Massimiliana Alajma.
 
Nový průkopnický architektonický koncept, vytvořený ve spolupráci s newyorskou zážitkovou designérskou firmou Eight Inc., ukazuje na odklon od tradiční estetiky „světlého a sterilního“ autosalonu. Příjemné nové prostředí prosycené italskou krásou představuje vozy v dramatickém bodovém osvětlení jako dynamické sochy v potemnělé umělecké galerii.
 
„Od raných fází vývoje nového vozu až po kompletní zážitek z luxusního obchodu je v Maserati vše navrženo s ohledem na klienta. Náš nový koncept obchodu ztělesňuje naše hodnoty - vášeň, inovaci a krásu - optikou italského luxusu. V této souvislosti je naším přáním, aby klienti vyjádřili svou vášeň vytvořením svého vlastního Maserati,“ říká pan Davide Grasso, generální ředitel společnosti Maserati.
 
Před prodejnou upoutala pozornost hostů dech beroucí instalace výlohy s nejnovějším spyderem Maserati MC20 Cielo postaveným před teatrální kulisu z LED stěny. Uvnitř byli hosté přivítáni v obývacím prostoru soudobého stylu v zemitých barvách, evokujícím stará města na italském venkově, a byli vyzváni, aby si prodejnu prohlédli každý po svém.
 
Špičkový zážitek Maserati dostupný v novém vlajkovém obchodě je známý jako „Fuoriserie“, program Trojzubce na míru, který klientům umožňuje vyjádřit svou osobnost a kreativitu při navrhování jedinečných vozidel. Mohou začít od nuly a zahrnout širokou škálu personalizačních prvků, od výrazných barev a vzorů exteriéru až po jemné detaily v pestrobarevném prošívání koženého čalounění interiéru.
 
Po světové premiéře v Miláně otevře Maserati do konce roku 2022 nové obchody v Hongkongu, Šanghaji, Melbourne, Madridu a Berlíně, přičemž v roce 2023 přibudou další místa z celého světa, včetně Los Angeles, Toronta, Londýna a Tokia.

Kontaktujte nás