24. srpna 2022

Při debutu supersportu MC20 Cielo a představení prestižního “House of Maserati” ve Spojených státech amerických se vozy s trojzubcem ve znaku staly hvězdami proslulé motoristické akce Pebble Beach v Kalifornii.

MONTEREY, Kalif. – 22. srpna 2022 – Značka Maserati byla jednou z hvězd prestižní víkendové automobilové přehlídky Pebble Beach Concours d'Elegance v kalifornském Monterey.

Tato událost byla zahájena severoamerickým debutem supersportu MC20 Cielo – nové verze vozu MC20 se skládací střechou a pokračovala aktivitami v exkluzivním “House of Maserati” v Pebble Beach. Vyvrcholením bylo představení nového přírůstku v rodině vozů s trojzubcem ve znaku na automobilové show “Pebble Beach Concours d'Elegance”.
 
V pátek byl supersport MC20 Cielo představen na přehlídce “The Quail, A Motorsports Gathering” za účasti Davida Grassa, CEO Maserati, Billa Peffera, CEO Maserati Americas a Klause Busse, ředitele studia Maserati Design. Tento kabriolet s výkonem 630 koňských sil se stal hvězdou celé přehlídky a pod kalifornským nebem jej mohly obdivovat tisíce nadšených příznivců. Na této přehlídce bylo vystaveno i nové výkonné SUV Grecale Trofeo a supersport MC20 Coupé.
 
V blízkosti byl postaven elegantní “Dům Maserati”, který zajistil dostatečně luxusní představení stylu značky s trojzubcem a nabídl příznivcům typickou italskou pohostinnost v duchu ‘La Dolce Vita’ společně s možností nechat se unést kvalitou a výkonem výjimečného zvukového systému od firmy Sonus Faber, jednoho z partnerů modenského výrobce automobilů. “House of Maserati” byl navržen tak, aby hostům zprostředkoval jedinečné zážitky přibližující některé typické aspekty DNA značky - komfort, design, eleganci a vytříbený styl. 
 
V neděli se při hlavní události show “Pebble Beach Concours d'Elegance” stal supersport MC20 Cielo skutečnou hvězdou přehlídky na výstavním trávníku Concept Lawn a přitáhl pozornost všech fanoušků, kteří tak mohli poprvé v Severní Americe spatřit zblízka první vůz svého druhu, automobil, který nabízí výkony skutečného supersportu společně s nedostižným potěšením z jízdy, které dosud nemělo obdobu.

Kontaktujte nás