18. června 2015

Uvažujete o koupi ojetého vozu Ferrari nebo Maserati?
Uvažujete o koupi ojetého vozu Ferrari nebo Maserati? Nebo jste si vybrali svůj vysněný vůz u některého z neautorizovaných prodejců, případně u soukromého prodejce ať už v České republice anebo v zahraničí?
 
Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme. Naši odborníci Vám poskytnou cenné informace. Jako jediný autorizovaný dealer značek Ferrari a Maserati v České republice jsme schopni zjistit servisní historii vozu, skutečný stav kilometrů i to, zda nebyl vůz vážně havarován.
 
Stále častěji se setkáváme s tím, že k nám přijede šťastný majitel „nového“ ojetého Ferrari nebo Maserati, který se po naší kontrole nestačí divit, co vlastně koupil. Raději neriskujte velké zklamání a obraťte se na nás. Stále více zákazníků využívá našich služeb při koupi ojetých vozů Ferrari a Maserati.
 
"Pár příkladů za měsíc duben hovoří za vše. Nejprve se nám dostala do ruky krásná F599 s šedesátitisící kilometry na tachometru, ovšem jak jsme zjistili, před pěti lety měla najeto osmdesát tisíc. Nebo třeba nikdy nebouraná F430 měla ve skutečnosti šikovně vyměněnou celou polovinu karoserie. Překrásné a prodejcem uváděné bezvadné Maserati GT nemělo mít chybu. Nakonec jsme našli jedinou, před dvěma lety byl tento vůz vyřazen z provozu kvůli totální havárii," zmiňuje vedoucí servisu Tomáš Kirchberger.
 
Takže i když o Vašem nákupu ojetého vozu rozhoduje hlavně Vaše srdce, nenechte se zbytečně unést, neriskujte a obraťte se na nás.
 
 
Standardní kontrola ojetého vozu 5.000,-Kč bez DPH (může se lišit v závislosti na stáří vozu)
 
Obsahuje:
  • Prověření vozu v databázích Ferrari a Maserati
  • Dohledání servisní historie vozu
  • Vizuální kontrola vozu
  • Diagnostika vozu
  • Zkušební jízda
  • Rozpočet a doporučení na případné opravy
 
V případě veteránů a limitovaných edicí jsme schopni  ve spolupráci s továrnou zkompletovat chybějící dokumentaci, případně provést novou certifikaci.


Kontakt a bližší informace :

Tomáš Kirchberger
Vedoucí servisu 
tel:   +420 702 213 355 
email: tkirchberger@scuderiapraha.cz
 
                                              
 

Kontaktujte nás