23. března 2022

Modena, 22. března 2022 – Maserati boří pravidla a vyřizuje objednávku z Marsu.

Grecale Mission from Mars je výsledek, který přesahuje hranice Země.
 
Speciální Maserati pro speciálního zákazníka. Společnost Maserati, inovativní již svou podstatou, si k vytvoření jedinečného modelu zvolila program Fuoriserie.
 
Maserati Fuoriserie je nepopsaný list a značka Maserati pro ně nabízí širokou škálu designů a barevných odstínů. Zbytek záleží na inspiraci jednotlivých zákazníků (i těch z Marsu), kteří tak mají příležitost stát se tím, kdo nastavuje trendy, a vyjádřit kreativitu své osobnosti.
 
Mision from Mars je zde a možnosti přizpůsobení vozu Grecale se posunuly na absolutní hranici.
SUV Grecale Mission from Mars se odívá do rudého prachu planety Mars a zoxidovaných kamenů na jejím povrchu: jeho speciální metalický lak s texturou, inspirovaný minerálním prachem a erozí kovů, je použit na součástech v interiéru i exteriéru.
Vnějšek karosérie je proveden v oranžovém odstínu Galactic Orange, vícevrstvém laku karosérie v duchu Fuoriserie. Jeho měňavý základ připomíná roztavený kov na intenzivním, futuristickém a téměř ojíněném odstínu oranžově červené.
 
Vnější vzhled Grecale Mission from Mars podtrhují speciální kola Vortex. Nejde o pouhé přizpůsobení ráfku kola z chromatické perspektivy, ale o věrné přiblížení samotného mechanického zpracování materiálu; odebraný materiál vytváří vzor víru připomínající vzduch zvířený při startu a jízdě velkou rychlostí.
Surový povrch je chráněn průhlednou vrchní černou vrstvou. Naproti tomu šedý odstín pneumatik je tvořen speciální směsí věnovanou planetě Mars.
 
Emblémy značky jsou specifické a trojzubec na C sloupku splývá s karosérií a působí dojmem dvourozměrnosti, ve větších proporcích než obvykle. Design emblému s trojzubcem byl přepracován a působí přerušovaně, což symbolizuje rytmus vln a informací přicházejících z dalekého vesmíru a vzbuzuje pocit pohybu vysokou rychlostí. Zrcadlový efekt připomíná solární čočku, zde zasazenou do tmavě oranžové karosérie.
 
E.T. možná domů telefonoval prstem, ale v Grecale Mission from Mars se stačí dotknout 12,3” obrazovky, největší ze všech Maserati, a ponořit se do všeobjímajících zážitků uvnitř vozu i mimo něj, až na jiné planetě.
Konektivita s vnějším prostorem není jediná vlastnost, která vám pomůže na cestě za hranice Země: intergalaktičtí cestovatelé přímo na stropě najdou speciální “hvězdnou mapu”. Když se podíváte nahoru, uvidíte projekci hlavních souhvězdí, ideální k tomu, aby vás přenesla do prostor, které v běžných atlasech nenajdete.
 
Po zadání trasy si už můžete zbytek cesty pouze užívat díky interiéru a všestrannosti, která je u SUV Grecale nejvyšší ve své třídě: sedadla dokonale odpovídají designu inspirovanému elektrickými výboji na Marsu, skafandry astronautů a nejnovějšími módními trendy a skvěle kombinují perfektní řemeslné zpracování a inovativnost. Designové prvky jsou přepracovány v inovativním duchu. Nejenom pouhé grafické vyjádření, ale i know-how proměněné zvídavostí a otevřeností k vnějším podnětům v krásu budoucnosti s detaily zvýrazněnými barvami a materiály, vše prodchnuto charakteristickým stylem Maserati.
 
Technologie se v kabině projevuje i na polstrování: v interiéru jsou použity příčné laserem vytvořené vzory s kontrastními vícebarevnými výplněmi, lemování, silikonové potahy, reliéfní a debosovaná kůže a automobilové materiály jako alcantara a pravá kůže.
 
Tahle nejodvážnější vesmírná cesta začíná na Marsu a vede do Milána, kde při exkluzivní večerní akci proběhne odhalení tohoto jediného speciálního exempláře Maserati, ztělesnění každodenní výjimečnosti.
Foto 0 Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6
Zobrazit další fotky
Foto 7 Foto 8

Kontaktujte nás