23. února 2022

Modena, 21. února 2022 – Značka Maserati vyvinula zcela nový přístup, jehož cílem je poskytnout zákazníkům jedinečnou zkušenost.

V současné době se tato značka více než kdy jindy zaměřuje na inovace pro budoucnost a vytváření stále více individuálně uzpůsobených zákaznických zkušeností a produktů vyrobených na mírů, aby předčila očekávání zákazníků a naplnila jejich každodenní potřeby.

V tomto duchu vyvinula sérii kroků a služeb pod souhrnným názvem Maserati Personal Service Lab.

Jejím cílem je flexibilní a osobní přístup. Tuto špičkovou vizi přetavují v realitu dva nově představené programy navržené tak, aby zákazníkům poskytovaly zkušenosti na světové úrovni: služba Vyzvednutí a doručení vozu a služba Zapůjčení vozu.

Služba Vyzvednutí a doručení je dostupná kdykoli přímo z vašeho domova. Je připravena na míru potřebám a požadavkům zákazníka, a ještě více usnadňuje údržbu vozu. Principem služby je možnost vyzvednutí vozu a jeho vrácení přímo na uvedenou adresu.
V rámci služby Zapůjčení vozu poskytne značka Maserati zákazníkovi jiný vůz po dobu, kdy je jeho vlastní vůz v opravě.
Obě služby lze zakoupit u kteréhokoli dealera Maserati kdykoli v průběhu životního cyklu vozu.

Služby Vyzvednutí a doručení a Zapůjčení vozu jsou v současné době dostupné v rámci regionu EMEA a do konce roku budou dostupné i v jiných regionech.

Prostřednictvím těchto služeb nabízených v rámci Maserati Personal Service Lab zaručuje značka jedinečnou a inovativní zákaznickou zkušenost zaměřenou na budoucnost.

Kontaktujte nás