15. února 2022

Modena, 10. února 2022 – Jízda s touhou soutěžit a vítězit – to jsou hodnoty, kterými se značka Maserati vždy řídila. Těmi samými hodnotami se řídí i modely značky s trojzubcem ve znaku, které budou přítomny na Rolex Monte-Carlo Masters 2022.
Sponzorská smlouva mezi společností Maserati a Rolex Monte-Carlo Masters posílí povědomí o hodnotách značky u mezinárodního publika na jednom z nejprestižnějších tenisových turnajů okruhu, který je na mezinárodní úrovni považován za vzor elegance a čistého tenisového stylu.
 
Od počátku historie značky Maserati formoval její DNA sport.
 
Vozy s trojzubcem ve znaku reprezentují hodnoty, jako je vášeň a sportovní duch, prostřednictvím technologických inovací a jedinečného designu. Vítězství, trofeje a touha soutěžit a vítězit tvoří základní principy této sportovní akce. A stejnými hodnotami se před 107 lety řídili i bratři Maseratiovi, kteří jsou dodnes proslulí na všech cestách světa i na antukových kurtech Monte Carla.
 
Společnost Maserati bude sponzorem Rolex Monte-Carlo Masters, prvního evropského turnaje ze série ATP Tour Masters 1000. Letošní ročník se bude konat od 9. do 17. dubna a zúčastní se ho světová elita tenisového sportu.
 
A bude u toho i značka Maserati se svými nejnovějšími modely v roli oficiálních vozů, které budou asistovat hráčům a hostům s jejich přesuny.

Kontaktujte nás