27. ledna 2022

Modena, 26. ledna 2022 – Testování prototypů Grecale pokračuje, tentokrát na studeném švédském ledu, kde tento model prokazuje maximální výkon v extrémních podmínkách a na površích s velmi nízkou přilnavostí.
 
Energii vozu Grecale neporazí ani sníh ani led. Během této mise se do detailů testoval jeho rozjezd a ovladatelnost při extrémních teplotách, aby se ověřila dynamika vozu na smíšeném povrchu s asfaltem, sněhem a ledem a zachování pohodlí ve voze za všech povětrnostních podmínek od několika stupňů nad nulou až po -30 °C v Laponsku.
 
Vůz také prošel testy pro doladění trakce, přetáčivosti a nedotáčivosti při různých režimech řízení a s různými typy a tvary volantů, aby se ověřil specifický charakter každého nabízeného režimu jízdy.
 
I za extrémních podmínek se může model Grecale chlubit svou výjimečnou duší na tratích s nízkou přilnavostí a schopností projet výkonnostní trasy všech okruhů od rovných ploch až po náročnější trasy se zatáčkami, svahy, dlouhými rovinkami a prudkými poklesy na zasněženém nebo zledovatělém povrchu.
 
Vůz Grecale je výjimečný každý den i za mrazivých teplot na sněhových pláních kam až oko dohlédne.

Kontaktujte nás