17. prosince 2021

Modena, 14. prosince 2021 Program Maserati Classiche byl oficiálně oznámen prohlášením vydaném minulý rok na akci „MMXX: Time to be Audacious“, která zahájila novou éru značky. První silniční vůz, který získal certifikaci autenticity Maserati je Mistral 3700.
 
Maserati Classiche je oddělení, které chrání a propaguje ochranu a originálnost automobilového dědictví společnosti. Výhradní asistenční servis sloužící výhradně zákazníkům a sběratelům značky nyní zahrnuje i proces získání certifikátu o autenticitě.
 
První silniční vůz, kterému byla udělena certifikace v programu Maserati Classiche je vůz Mistral 3700 vyrobený v březnu 1969 se stříbrnými brzdovými čelistmi Auteuil.

Tento vůz Maserati Mistral obdržel certifikát stvrzující originální původ po důkladném prověření vozu (bylo provedeno přes 300 kontrol) a jeho porovnání s údaji v dokumentech uložených v historickém archivu.
 
Certifikační proces zaštiťuje výbor odborníků a je určený pro vozy Maserati starší 20 let a vozům ze speciálních sérií včetně těch z nedávných let, jako jsou limitované edice MC12 a Quattroporte. Součástí programu je i údržba zahrnující drobné opravy a rutinní údržbu, a v případě přání také detailing vozu.
 
Kromě služeb sběratelům a zákazníkům poskytuje program i službu podpory při ochraně vozů a restauraci jednotlivých detailů tak, aby odpovídaly originálu. Speciálně vyhrazený servisní plán nabízí majitelům vozů Classiche, Youngtimer a Speciali následné služby v různých fázích servisních a renovačních prací.
 
Další krok v programu Classiche tvoří série významných asistenčních služeb naplánovaných pro rok 2022, o které se postará sama značka Maserati a budou zahrnovat i management náhradních dílů „Classiche“ a asistenci a podporu při renovačních pracích.
Primární úkoly programu Maserati Classiche zahrnují výrobu náhradních dílů, které už nejsou na trhu dostupné, a to na základě informací přejatých z originálních návrhů. Proces používá nejlepší dostupné technologie na vylepšení spolehlivosti a funkčnosti komponent, aniž by muselo dojít ke změnám v jejich estetickém provedení.
 
Na webových stránkách Maserati Classiche si můžete zarezervovat žádost o certifikaci autenticity Maserati a prozkoumat všechny služby a podrobnosti programu vytvořeného speciálně pro nadšené milovníky značky s trojzubcem ve znaku.
 
Spuštění programu Maserati Classiche doprovází také uvedení nové módní kolekce pro fanoušky odkazu značky. Tato kolekce kombinuje styl s tradicí a její součástí jsou oděvy pro muže, ženy i děti. Design produktů věnuje pozornost i těm nejmenším detailům a individuálním úpravám, které odráží typické známky a tradiční znaky Maserati Classiche.
 
Značka Maserati je inovativní, hledí do budoucnosti, avšak nezapomíná na svou DNA a historii, která je delší než 100 let a pyšní se mnoha sportovními úspěchy a vozy, nad kterými se i dnes zasníte.
Foto 0 Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6
Zobrazit další fotky
Foto 7 Foto 8

Kontaktujte nás