4. listopadu 2021

Modena, 29. října 2021 – Od 29. do 31. října bude značka Maserati partnerem vrcholné schůze G20 v Římě a pro účely přepravy představitelů států a vlád během této důležité události poskytne organizátorům 40 vozů.
 
Vozy Maserati představují ryzí produkt „Made in Italy“ a partnerství značky po dobu summitu G20 opětovně potvrzuje její status ideálního ambasadora italských hodnot ve světě.
 
Vlajková loď Quattroporte, sportovní sedan Ghibli a SUV Levante budou přepravovat hosty summitu G20 po městě Řím.
 
Pracovní schůzky se budou konat v budově Roma Convention Center nazývaném také „Oblak“, který stojí v Euro čtvrti a navrhlo ho Studio Fuksas. Přímo na místě bude vystaven supersportovní vůz MC20, který symbolizuje jedinečné poslání značky s Maserati propagovat vynikající výkon.
 
CEO značky Maserati Davide Grasso uvedl: „Rodina Maserati je poctěna, že se může stát partnerem události takové mezinárodní důležitosti a demonstrovat na ní inovace, vášeň a jedinečný styl. Maserati ztělesňuje niterní vlastnosti italské excelence a naším posláním je tyto vlastnosti propagovat. Jsme globální značka otevřená světu. Hledíme do budoucnosti a necháváme se vést neustálou touhou po něčem novém.“

Kontaktujte nás