20. srpna 2021

V druhé polovině srpna se uskutečnila první letošní společná akce Maserati Owners Clubu. Kromě společného setkání byla na programu vyjížďky také návštěva dvou zámků v západních Čechách.
 
Sraz všech účastníků akce byl na renezančním zámku Kacéřov, který je pro veřejnost standardně nepřístupný. Majitel zámku – mj. majitel modelu Maserati Biturbo – ale udělal výjimku, a i s vozy nás pustil na své „zámecké“ panství, provedl nás svým sídlem, představil pohnutou historii místa a předestřel plány, které čekají zámek v nejbližší budoucnosti. Kromě společné fotografie před zámkem si členové klubu nenechali ujít ani příležitost pořídit společnou fotku před zámeckou kašnou s Neptunem a jeho trojzubcem (ne nepodobným tomu v rodné italské Bologni).
 
A došlo i na společnou projížďku. Po podpisu návštěvní knihy zámku následoval přesun všech vozů krásnou krajinou podél Berounky až na zámek Zbiroh, kde všechna auta zaparkovala před vstupem do zámku, a kde na členy klubu čekalo občerstvení a společná diskuse.
 
Úsměvy všech účastníků akce jsou důkazem, že se akce vydařila. 

Kontaktujte nás