9. srpna 2021

Levante Hybrid v Saint-Tropez: projížďka barvami, přírodou a kulturou
Saint-Tropez (Francie), červenec 2021 – vůz Maserati Levante Hybrid se stal hlavním protagonistou jízdního zážitku pod modrým nebem přímořské oblasti Saint-Tropez. Projížděl se cestami obklopenými malebnou krajinou pobřeží v okolí tohoto města na jihu Francie.
 
„Rychlejší. Zelenější. Jedinečný.“ – Rychlejší než diesel, udržitelnější než diesel a benzín a jedinečný svými specifickými vlastnostmi. Vůz Levante Hybrid dokonale naplňuje myšlenku stojící za jeho designem. Jeho charakteristickým znakem je modrá barva ikonických postranních průduchů a brzdových čelistí.
 
Modrá barva, která je charakteristická pro hybridní modely značky Maserati, se tematicky prolínala i touto zážitkovou jízdou. Je to barva Středozemního moře a jachtařských klubů St. Tropez, a také propagační barva prvních elektrifikovaných vozů Maserati.
 
Při objevování pobřežních a venkovských oblastí v okolí Saint-Tropez vystavil model Maserati Levante Hybrid na odiv exkluzivní barvu úvodní edice vozu této řady Azzurro Astro, kterou si klienti mohou zvolit při výběru vozu v programu Fuoriserie. Tato barva odráží odstíny a světla tohoto jízdního zážitku. Do nabídky programu Fuoriserie jsme jako ódu na město Modena a značku Maserati zařadili i speciální edici dvojbarevného vozu. Jeho modrá a žlutá reprezentují Modenu – domovské město značky.
 
Na písku jachtařského klubu Saint-Tropez se hybridní SUV vůz cítil jako doma. Možná je to tím, že značka Maserati a jachtařský svět byly vždy propojené. To dokazuje i spolupráce s trimaranem Maserati Multi 70 a jeho týmem pod vedením Giovanniho Soldiniho. Vazbu mezi značkou s trojzubcem ve znaku a jachtami udržuje v síle vítr jménem Levante.
Foto 0 Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6
Zobrazit další fotky
Foto 7 Foto 8 Foto 9 Foto 10 Foto 11

Kontaktujte nás