1. července 2021

GT, Modena a Trofeo – dostupné pro vozy Ghibli, Quattroporte a Levante
Modena 30. června 2021 – Maserati představuje exkluzivní nové výbavové stupně pro vozy Ghibli, Quattroporte a Levante. Nové výbavy jsou součástí  změn pro modelový rok 22 (MY22).
 
Tři nové výbavy s názvy GT, Modena a Trofeo byly vyvinuté tak, aby naplnily aktuální požadavky a očekávání našich zákazníků. Zároveň podporují odlišnost značky a doplňují zaměření Maserati na inovace v oblasti výkonu a designu.
Svou DNA značka vyjadřuje skrze jedinečnou výbavu vytvořenou prostřednictvím synergie mezi týmem Centro Stile Maserati a týmem pro vývoj produktů. Jejich vzájemnou spoluprací se prolíná podrobný výzkum zaměřený na materiály, detaily a personalizaci.

Výbava GT – GT zdůrazňuje charakter, šarm a eleganci Maserati a ztělesňuje spíše městského, minimalistického a současného ducha značky. Hodí se pro dynamického a zvědavého globálně smýšlejícího člověka, kterému záleží na módě, ale zároveň se řídí vlastním sofistikovaným a originálním stylem.

Vozy Ghibli GT a Levante GT mají výkon 330 koňských sil a 4válcovou hybridní hnací jednotkou. 
Vůz Quattroporte GT má naopak výkon 350 koňských sil a je vybaven motorem V6.

Z pohledu exteriéru jsou modely s tímto vybavením vylepšeny o chromové ozdobné lišty a ráfky kol z lehké slitiny s rozměry 18” (Ghibli a Levante) nebo 19” (Quattroporte). Kromě sedadel potažených příjemnou kůží doplňuje interiér obložení v odstínu Dark Mirror (Ghibli GT), dřevěné prvky (Quattroporte) a výbava v odstínu Black Piano (Levante GT).

Výbava Modena – Modena je pro zákazníky z řad nadšených sportovců, kteří si rádi naplno užívají svůj čas a jeho kontext. Je pro ty, kdo hledají rovnováhu vnitřní elegance, dynamiky a požitku z řízení.

Vozy Ghibli Modena a Levante Modena mají výkon 350 koňských sil a jsou vybaveny benzínovým motorem V6.
U vozů Ghibli a Levante je možná i výbava Modena S s výkonem 430 koní. Vůz Quattroporte Modena má výkon 430 koňských sil a pohonnou jednotku V6. **

Výbava zdůrazňuje sportovní povahu vozu prostřednictvím nárazníků s prvky v provedení Black Piano a 20” ráfky kol z lehké slitiny. Každý detail interiéru evokuje typický požitek z řízení vozů značky Maserati. Vyznačuje se sportovními sedačkami s koženým čalouněním a interiérem v odstínu Black Piano (Quattroporte) nebo interiérem v odstínu Dark Mirror (Ghibli).

Výbava Modena S se vyznačuje paketem Nerissimo a červenými čelistmi brzd.
 
Výbava Trofeo – Trofeo reprezentuje zaměření Maserati na maximální výkon bez kompromisů v oblasti pohodlí. Tato specifikace představuje ve své třídě špičku ve výbavě a především výkonu. Je tomu tak díky twin turbo motoru V8 s výkonem 580 koní. Vzhled exteriéru doplňují lišty z karbonového vlákna, 21” ráfky kol z lehké slitiny a červené brzdové třmeny. Interiér se vyznačuje luxusem a naleznete v něm sportovní sedadla s přírodní zrnitou kůží Pieno Fiore.

Vozy Ghibli, Quattroporte a Levante Trofeo jsou vrcholem v oblasti ještě vyššího výkonu a ještě větší rychlosti, ovšem vždy si při tom zachovávají nezpochybnitelnou eleganci a bezpečnost.
Co se týče stylingu, mají tři nové výbavy exteriéru (GT, Modena a Trofeo) na kapotě nové logo Maserati (představené současně s vozem MC20), nové logo s trojzubcem na C sloupku a aktualizovaný styl písma na zádi vozu. Těsně nad ikonickými postranními průduchy se objeví také loga s konkrétní výbavou (názvy GT, Modena nebo Trofeo). Nový styl písma Maserati najdou zákazníci i v interiéru na centrální obrazovce. Nové logo Trofeo se pak nachází také na opěrkách hlavy.

Výbavu GT, Modena a Trofeo pro vozy Ghibli, Quattroporte a Levante bude možné objednávat pro vozy modelového roku 2022 od 1. července 2021.


 
----
* V USA a na trzích, kde se vozy Ghibli Hybrid a Levante Hybrid neprodávají, mají vozy s výbavou GT výkon 350 koní a motor V6.
** Na americkém trhu mají vozy Ghibli Modena, Quattroporte Modena a Levante Modena výkon 430 koní a jsou vybaveny motorem V6. Vůz Levante je k dostání také s výbavou Modena S o výkonu 550 koňských sil s motorem V8.
Foto 0 Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6
Zobrazit další fotky
Foto 7 Foto 8

Kontaktujte nás