20. května 2021

Neohrožený italský výkon se spojuje se stylem inspirovaným čínskou láskou
Značka uvádí na trh Ghibli Hybrid Love Audacious z edice Fuoriserie vytvořené ve spolupráci s Williamem Chanem.
 
Šanghaj, 20. května 2021– Maserati boří hranice a posouvá značku směrem k extrémním individuálním úpravám svých vozů: nové Ghibli Hybrid Love Audacious oznamuje partnerství s čínskou značkou městské pouliční módy. Módní značku CANOTWAIT_ založil William Chan – známý herec, zpěvák a osobnost udávající trendy. Značka v posledních letech zažívá rozkvět popularity mezi mladými zákazníky i v oboru městské pouliční módy.

Toto speciální Ghibli Hybrid se zrodilo z programu individuální úpravy Maserati Fuoriserie a ztělesňuje schopnost přizpůsobit vůz Maserati na míru jedinečné osobnosti klienta. Výzva „Break the rules“ volá odvážným novým hlasem značky po určování trendů, trhání šablon a vytváření stylů. Program Maserati Fuoriserie usiluje o to být nepopsaným listem papíru, na který může zákazník napsat své vlastní příběhy jako prostředek projevení jejich vlastní kreativity. A Ghibli Hybrid Love Audacious je toho hmatatelným příkladem.
Datum zvolené pro oznámení není náhodné. 520 [20. 5.] je soubor čínských čísel lásky, která nesou skrytý význam „miluji tě“, a v tento den je zvykem oslavovat lásku. Proto se v ódě na tento výjimečný den spojuje italský neohrožený výkon se stylem inspirovaným čínskou láskou.

Co se týče vzhledu, charakterizuje Ghibli Hybrid Love Audacious nová speciální exteriérová barva: Digital Aurora.
Digital Aurora je jedinečná emotivní barva zrozená ze společného konceptu CANOTWAIT_ a MASERATI a neohrožené lásky. Láska a neohroženost se inspirovaly východem slunce a magickou polární září – směsí žhnoucí odhodlané fialové s nádechem uklidňující a uvolňující modré. Pro ještě větší nesmělost má tahle třívrstvá barva experimentální pigment s růžovými skleněnými vločkami. Ten vytváří digitální efekt v souladu s aktuálním trendem fygitalizace, tedy propojení fyzického a digitálního světa.

Vše začalo myšlenkou a barevnou paletou, z nichž CANOTWAIT_ a Maserati dali život nové exkluzivní exteriérové barvě určené speciálně pro tuto edici několika vozů inspirovanou současným trendem kolekce Unica.

Fialová barva je prominentní charakteristikou edice Fuoriserie. Její konkrétní odstín byl zvolen nejen pro jeho dlouhodobé spojení s myšlenkou luxusu a exkluzivity, ale také proto, aby do konceptu vnesl lehký dotek mysterióznosti a výjimečnosti. Jen těžko lze najít lepší způsob vyjádření jedinečného spojení mladé a troufalé značky pouliční městské módy a neohroženého ducha Maserati. A ještě jedna zajímavost: fialová je jednou z oblíbených barev Williama Chana.

Aby byl vnější vzhled vozu Ghibli Hybrid Love Audacious kompletní, nechybí mu 20" kola Teseo v barvě Dark Miron, která jsou dostupná i v katalogu Maserati Fuoriserie. A nakonec pro ještě větší exkluzivitu nese tento vůz dva speciální odznaky od CANOTWAIT_. Jeden se nachází na exteriéru vozu přímo nad symbolickými průduchy Maserati a druhý v interiéru vozu.

Jedním z nejunikátnějších aspektů kampaně je otevření dočasné prodejny v Šanghaji 20. května (520), kde můžou mladí zákazníci a influenceři v oblasti pouliční městské módy prožít cestu tohoto nového vozu od konceptu a inspirace až po konečnou výrobu.
Prodej nového vozu Ghibli Hybrid Love Audacious začíná limitovaným počtem 8 kusů v květnu (pouze čínský trh).

Kontaktujte nás