20. dubna 2021

Čtyři programy jak být lepším řidičem vozů Maserati
Modena, 9. března 2021 – Do 22. sezóny řidičských kurzů Master Maserati zařadila tato značka mnoho nových prvků: kompletní řadu nejvýkonnějších modelů Maserati a kurz „MC20 Master“ – první exkluzivní kurzy řízení pro majitele supersportovního vozu MC20.
Kurzy Master Maserati nabízí bohatou a individuálně přizpůsobenou škálu řidičských zážitků ve 4 různých formátech (Engine Start, GT, Sport a MC20 Master) a v 10 termínech (v závislosti na kurzu) od 27. května do 14. října. Kurzy budou probíhat na okruhu Varano de’ Melegari (Parma, Itálie).

Řidičské kurzy jsou šité na míru různým požadavkům a probíhají pod bedlivým dozorem kvalifikovaných profesionálních instruktorů. Používají se při nich vozy Levante Trofeo, Ghibli Trofeo a MC20.

Zaměřují se na výkon: zážitek z jízdy je nezapomenutelný a jeho srdcem je potěšení z řízení a výkonu.

Od roku 1999 jsme už uspořádali více než 550 kurzů Master Maserati s více než 700 dny na závodním okruhu. Za volant různých modelů se v nich posadilo přes 7000 zákazníků z více než 50 zemí po celém světě s obzvláště silným zastoupením (32 %) mimoevropských milovníků Maserati především z asijských zemí a z USA.

Kurzy probíhají v partnerství se Scuderia de Adamich. Scuderia de Adamich je partnerem a koordinátorem řidičských kurzů Master Maserati od roku 1999 a díky svému silnému a pevnému vztahu dokázali za tuto dobu zdokonalit různé metodologie a typy kurzů.

Během 22 let konání kurzů bylo dosud použito 30 různých modelů Maserati a v roce 2021 bude účastníkům k dispozici mimo jiné nový vůz Maserati MC20, slavný vůz, který předznamenal novou éru značky.

Kurzy řízení Master Maserati 2021

ENGINE START
Základní kurz Master Maserati. „Engine Start“ je půldenní zážitek nabízející účastníkům vzrušení z jízdy za volantem dvou nejvýkonnějších vozů Maserati – Ghibli Trofeo a Levante Trofeo – na závodním okruhu. Všichni účastníci si také mohou vychutnat rychlou jízdu jako spolujezdci v supersportovním voze MC20 řízeném profesionálním řidičem.

Termíny: 27. května 2021, 30. září 2021, 14. října 2021
Cena – řidič: 900,- eur + DPH

GT
Nový kurz GT se skládá z celodenního řízení a jeho program je intenzivnější než u kurzu „Engine Start“. Jeho součástí je instruktáž sportovního řízení, video analýza a telemetrie na palubě vozu. Program nabízí příležitost pro zlepšení řidičských dovedností za volantem vozů Ghibli Trofeo, Levante Trofeo a MC20 (v řidičském režimu GT).
Termíny: 17. června 2021, 7. září 2021
Cena – řidič: 2400,- eur + DPH

SPORT
Kurz Sport je nejkomplexnější jednodenní kurz řízení nabízený v rámci Master Maserati 2021. Při praktických jízdách celodenního kurzu Sport mohou účastnící vylepšit své řidičské dovednosti za volantem vozů Ghibli Trofeo, Levante Trofeo a MC20 (v režimech GT a SPORT). Na závěr dne stráveného na závodním okruhu proběhne individuální tréninková schůzka, videoanalýza a analýza telemetrie z paluby vozu. Účastníci budou mít příležitost vypilovat své řízení vysoce výkonných vozů za volantem závodního auta GranTurismo MC GT4 v závodním nastavení.

Termíny: 18. června 2021, 8. září 2021
Cena – řidič: 4150,- eur + DPH

MC20 MASTER
Nejvyšší stupeň kurzů řízení je vyhrazen pro majitele vozu MC20 a probíhá 2 celé dny. Jeho cílem je odhalit tajemství nového vozu Maserati.
Jde o vysokou školu řízení, kde si řidiči osvojí speciální techniky za volantem supersportovního vozu a naučí se jak naplno využít extrémního výkonu automobilu MC20 ve všech jeho jízdních režimech: GT, SPORT a RACE, a to s asistencí elektronických systémů i bez nich.

Termíny: 28. a 29. června 2021. 10. a 11. července 2021. 2. a 3. září 2021
Cena – řidič: 10 000,- eur + DPH

PROGRAMY PRO HOSTY
Kurzy řízení Master Maserati jsou skutečným zážitkem, který umožňuje milovníkům značky proniknout do DNA Maserati.
Novinkou letošní sezóny jsou exkluzivní programy pro ty, kteří budou účastníky kurzů doprovázet, ale nebudou se přímo účastnit kurzu řízení.

V dokonalém stylu Maserati budou moci doprovázející hosté objevovat kopcovitou oblast italského regionu Emilia na elektrickém kole, dopřát si relaxační zážitek v termálních lázních, vychutnat si kulinářský zážitek pod vedením špičkového šéfkuchaře nebo strávit odpoledne nakupováním.

A navíc bude všem hostům nabídnuta příležitost okusit vzrušení a adrenalin z jízdy na závodním okruhu ve voze řízeném profesionálním řidičem.
Foto 0 Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6
Zobrazit další fotky
Foto 7 Foto 8

Kontaktujte nás