12. dubna 2021

Nový ambasador značky
Modena, 12. dubna 2021 - Století, ve kterém se mísí inovace, design a vášeň, vedlo Maserati k výrobě ikonických vozů, jež už navždy změnily způsob, jakým svět přemýšlí o motorismu. Dnes s příchodem nového globálního ambasadora značky, Davida Beckhama, tento specificky italský recept posouvá na novou, vyšší rychlost.

Globální sportovní ikona, filantrop, podnikatel a průkopník nových módních stylů: David Beckham je dokonalým partnerem, který bude doprovázet Maserati na další etapě své cesty při boření hranic a posouvání značky kupředu na vrchol segmentu luxusních vozů 21. století.

Paolo Tubito, marketingový ředitel Maserati, poznamenal: „Značka jde kupředu, zahájila novou éru. Společnost Maserati, která je hnaná svou přirozenou inovativností, vášní a jedinečným designem, má ambice porušit status quo. Partnerství s Davidem je ztělesněním všech těchto hodnot.“

A David Beckham dodává: „Zahájení partnerství se značkou Maserati je pro mě vzrušujícím okamžikem. Maserati je ikonická italská značka, která se mnou sdílí vášeň pro nejlepší inovace a design. Těším se na úzkou spolupráci se značkou v tak zásadním období jejich historie a na pokračování jejich růstu v globálním měřítku.“

Prvním počinem, který spojuje hodnoty Maserati a Davida Beckhama, je inspirativní film představující inovativního ducha, v němž David z čiré radosti z konání něčeho nečekaného předvádí odvážnou jízdu v Maserati. Ve snímku řídí nový ambasador značky Maserati výkonné SUV Levante Trofeo.

Kontaktujte nás