1. prosince 2020

Maserati slaví 1. prosince své 106. narozeniny
Modena, 1. prosince 2020 Letos se značka Maserati octla ve světle reflektorů na jevišti světové mobility a vstoupila do nové éry své historie s neohrožeností, kterou má pevně zakořeněnou ve své DNA.
Oslavy minulosti a budoucnosti se spojily v jednu.

Dnes, ve výročí svého slavného jména slaví značka Maserati své kořeny a svou více než stoletou historii, a zároveň hledí do budoucnosti. Přesně před 106 lety spojil Alfieri Maserati své síly s bratry Ettorem a Ernestem, aby založili podnik „Alfieri Maserati“ na adrese 1A via de’ Pepoli v srdci Bologně.

„Maserati od A do Z“: vizuální rychle ubíhající cesta obrazů vytvářejících vzrušující příběh o duševní podstatě značky a její neutichající snaze dosáhnout výkonu, inovací a výjimečnosti. Příběh je vyprávěný do zvuku písmen abecedy a vyjmenovává to, čím značka Maserati od svého vzniku je a čím bude v budoucnosti.
„Vytváření naší budoucnosti začíná u našich kořenů,“ zdůrazňuje CEO Maserati Davide Grasso. „Můžeme s hrdostí předvést, že naši současnost vede neohroženost těch, kteří sebevědomě hledí do budoucnosti a nebojí se žádných překážek. Rok 2020 je milníkem, protože značí začátek nové éry naší značky, takže nyní ještě více než kdy dříve musíme být autentičtí a vracet se k časové ose hodnot našeho jména, abychom se plní nezkrotné energie postavili výzvám, které na nás čekají. Pro značku Maserati nastal čas vytvářet budoucnost.“

Film o značce Maserati
Film „Maserati od A do Z“ je oslavou této značky.  Zdůrazňuje různé faktory stojící za neohrožeností Maserati. Příběh prokládají jednotlivá písmena abecedy a dokonale reprezentuje minulost, přítomnost a budoucnost značky.
 
Během 4 minut se ve snímku objeví více než 30 modelů s rozmanitým moderním obsazením vyjadřujícím nadčasového ducha Maserati prostřednictvím obrazů se silným vizuálním dopadem.
Soundtrack tvoří speciální „Maserati Mix“ ikonické skladby The Chase od Giorgia Morodera.
 
Abeceda Maserati: abeceda neohroženosti
A – Alfieri
B – Bora, Boomerang, Biturbo
C – Customise
D – Design
E – Electrification
F – Fast
G – GranTurismo
H – Heartbeat
I – Innovation
J – Just one Look
K – Keep Dreaming Big
L – (True) Love
M – Made in Modena
N – Nettuno
O – Original
P – Passion
Q – Quattroporte
R – Rebel
S – Sound
T – Trident
U – Unorthodox
V – Visceral
W – Winning in Style
X – Xtravagant
Y – Yours Forever
Z – Zooming into the Future

Kontaktujte nás