1. července 2020

Modena, 29. června 2020 – 21. Sezóna řidičských kurzů Master Maserati začíná a zahrnuje kompletní nabídku kurzů sportovního řízení. Dohromady je v letošním kalendáři programu Master Maserati celkem 7 akcí (v různých formátech). Budou se konat v termínech od 3. července do 23. října 2020 na okruhu Varano de’ Melegari. V řidičských kurzech Master Maserati nyní budou platit speciální preventivní opatření a postupy, aby se během aktivit minimalizovalo zdravotní riziko a zákazníci si zároveň mohli celou akci bezpečně užít.
 
Už dvacet let řidičské kurzy Maserati umožňují účastníkům vyzoušet si řízení kompletní modelové řady od legend jako je GranTurismo MC GT4 po vozy z nejnovější nabídky, jako je Levante Trofeo, a osobně při tom zakusit tajemství jízdy po závodní trati. Každý účastník bude osobně proškolen týmem profesionálních řidičů a osobním instruktorem a součástí bude i detailní videoanalýza a kompletní telemetrická podpora.
 
Kurzy probíhají v partnerství s centrem Scuderia de Adamich, které zaměstnává tým instruktorů. Ti působí po celém světě a jejich počet se letos rozšířil na více než 100. Scuderia de Adamich je partnerem a koordinátorem řidičských kurzů Master Maserati od roku 1999 a díky svému silnému a pevnému vztahu dokázali za tuto dobu zdokonalit různé metodologie a typy kurzů.
 
Počínaje letošním rokem budou řidičské kurzy Master Maserati probíhat v pěti různých formátech. Čtyři typy kurzů se zaměřují na jízdu na okruhu „Riccardo Paletti“ ve Varano de’ Melegari. Jsou šité na míru různým typům způsobilosti a probíhají pod bedlivým dozorem plně kvalifikovaných závodních řidičů.
 
Abychom účastníkům zajistili vskutku nezapomenutelný zážitek, patří mezi vozy používané v kurzu GranTurismo, Ghibli, Levante a výkonný GranTurismo MC GT4.
 
A v nabídce jsou i kurzy speciálně navržené pro firmy, které by rády rozvinuly a upevnily týmového ducha a využily při tom zábavu a etos jedinečného řidičského kurzu, jakým je právě Master Maserati.
 
V letošním roce 2020 nabízíme i speciální možnost doprovodu a balíčky na jeden nebo dva dny (v závislosti na zvoleném formátu) s na míru ušitým programem v nedalekém luxusním nákupním centru Fidenza Village.
 
Od roku 1999 jsme už uspořádali více než 550 kurzů Master Maserati s více než 700 dny na závodním okruhu. Za volant různých modelů se v nich posadilo přes 7000 zákazníků z více než 50 různých zemí s obzvláště silným zastoupením (32 %) mimoevropských fanoušků Maserati především z asijských zemí a z USA.
 
Během 20 let jsme v kurzech použili okolo 30 různých modelů Maserati a pro rok 2020 bude v nabídce mimo jiné i vysoce výkonný vůz Levante Trofeo V8 s výkonem 580 koní.
 
Program Master Maserati 2020 nabízí následující kurzy:
 
PRACTICE
Kurz Master Maserati Practice (Nácvik) trvá půl dne a umožňuje účastníkům řídit nejsportovnější model v nabídce a okusit pověstný výkon značky a potěšení z řízení jejích vozů. Součástí programu je jízda společně s instruktorem, přetáčivost na málo přilnavém povrchu, videa pořízená při řízení a závěrečné předávání cen.
Termíny: 3. července, 8. září a 12. října 2020
Počet účastníků: maximálně 30
Cena: 790 eur plus DPH a 100 eur plus DPH za každého neřídícího hosta.
 
 
QUALIFYING
Kurz Qualifying (Kvalifikace) je celodenní kurz v partnerství s nejnovější a nejsportovnější verzí vozů GranTurismo, Ghibli a Levante. Kvalifikační program je ještě intenzivnější než kurz Practice, obsahuje více jízd s rychlými reakcemi, tabulky okruhů, videoanalýzy a telemetrii v kabině vozu. To vše účastníkům umožní zdokonalit jejich styl a vyladit řidičský talent.
Termíny: 23. července a 15. září 2020
Počet účastníků: maximálně 30
Cena: 1950 eur plus DPH a 100 eur plus DPH za každého neřídícího hosta.
Balíček ubytování: 150 eur plus DPH.
 
 
RACE
V kurzu Master Maserati Race (Závodní), který probíhá celý na závodní trati, mohou pokročilejší účastníci ještě více vybrousit své dovednosti a objevit skutečný výkon vozů Levante Trofeo, Levante S, Levante GTS, Ghibli S Q4, GranTurismo a GT4 na závodní trati. Program zahrnuje hloubkovou individuálně připravenou relaci, rychlou jízdu po okruhu, postupy pro bezpečné řízení a závodění i vysoce přesné a vysoce výkonné závodění na okruhu v úžasném voze GranTurismo MC GT4.
Termíny: 8. října 2020
Počet účastníků: maximálně 12
Cena: 3900 eur plus DPH a 100 eur plus DPH za každého neřídícího hosta.
Balíček ubytování: 150 eur plus DPH.
 
MASTER
Nejvyšší úroveň zážitku z řízení – kurz Master trvá dva celé dny a účastníci při něm získávají hloubkové znalosti nejsportovnějších verzí vozů GranTurismo, Ghibli a Levante, a také vsoce výkonného GranTurismo GT4. Tento kurz je skutečnou vysokou školou jízdy a poskytuje specializované techniky řízení závodního vozu a součástí jsou i exkluzivní prvky, jako je speciální výbava řidiče, jízda po okruhu se čtyřnásobným GT šampiónem Andreem Bertolinim a přístup k fyzioterapeutovi v Med-Ex, který vám pomůže s náporem G síly. Na konci 1. dne je pro všechny účastníky připravena exkluzivní večeře.
Termíny: 22. a 23. října 2020
Počet účastníků: maximálně 12
Cena: 4950 eur plus DPH a 200 eur plus DPH za každého neřídícího hosta.
Balíček ubytování: 300 eur plus DPH.
 
MOTIVAČNÍ KURZY V RÁMCI FIREMNÍCH AKCÍ
Motivační kurzy jsou navržené jako firemní akce a jsou speciálně připravené tak, aby stmelily týmy prostřednictvím zábavy a jedinečných vlastností řidičských kurzů Master Maserati.
Balíček se skládá z motivačního programu navrženého na míru tak, aby vyhovoval zájmům a potřebám jakékoli firmy, týmu nebo VIP klienta. Skupiny mohou mít až 100 účastníků a konat se dle potřeby libovolný počet dní.
Přírodní rezervace okruhu Varano de' Melegari se navíc vyznačuje off-road dráhou, kterou lze využít jako firemní akci. Tato zóna je vybavena umělými dřevěnými překážkami v off-road oblasti, aby byl celý zážitek ještě větší výzvou a umožnil účastníkům zlepšit jejich techniky řízení přes mosty, náspy, v zatáčkách a na lávkách. 
A v neposlední řadě lze řidičské kurzy zkombinovat s kulturními aktivitami včetně soukromé návštěvy muzea Panini Motor v Modeně, místních gastronomických zážitků nebo prohlídky závodu historické továrny Maserati v Modeně, která je kompletně přebudovaná tak, aby vyhovovala výrobě nového supervozu Maserati MC20.
 
Další informace naleznete na stránkách www.mastermaserati.com.

Kontaktujte nás