3. června 2020

Vše začalo jiskrou – zábleskem nedostižné geniality, která zajiskřila a rozhořela se.
Modena, 3. června 2020 – Inovace byly pro konstruktéry a designéry Maserati vždy inspirativní múzou. Vše začalo jiskrou – zábleskem nedostižné geniality, která zajiskřila a rozhořela se.

Příroda je plná okamžiků, které se díky jediné jiskře vyvinou v něco nového – třeba okamžik, v němž hybrid působí jako katalyzátor změny a rozdílné prvky se navzájem střetávají a kombinují, naráží do sebe a spojují se, setkávají se a vyvíjí. A výsledkem je vznik něčeho nového a daleko lepšího než kdy předtím.

Z té samé inspirace vznikl zcela nový vůz Ghibli Hybrid – první z řady nových vozů předznamenávajících novou éru značky Maserati.
Z legendárního trojzubce v logu se stal blesk, který svádí veškerou energii z atmosféry, obohacuje ji o DNA mistrovského italského konstruktéra a zahajuje novou kapitolu v historii Maserati. Touto kapitolou je první hybridní motor v historii tohoto výrobce, jehož vozy jsou pověstné tím, že inovace a technologie se v nich snoubí s vysokým konstruktérským výkonem a značka Maserati se tak může začít ubírat směrem k udržitelnější budoucnosti.
 
Zažehli jsme vaši zvědavost?
 
#SparkTheNext

Kontaktujte nás