18. června 2015

Maserati se stalo oficiálním partnerem proslulé světové přehlídky šperků a hodinek Baselworld 2015.
Maserati se stalo oficiálním partnerem proslulé světové přehlídky šperků a hodinek Baselworld 2015. Mezinárodní výstavu světového věhlasu, která se koná každoročně ve švýcarské Basileji, tak zdobila flotila 20 luxusních vozů Maserati po celou dobu jejího konání.
 
Světová přehlídka hodinek a šperků s téměř 1 400 vystavovateli z celého světa, mezi kterými nechybí i ty nejprestižnější a renomované značky světa, je největším veletrhem tohoto odvětví vůbec. Letošní ročník, který se konal předposlední týden v březnu, zaznamenal rekordní účast přes 150 000 návštěvníků z více než 100 zemí. Na prestižní akci takového formátu, nemohly chybět samozřejmě i jiné skvosty, tentokrát ve formě zastoupení automobilového průmyslu, jakými jsou právě vozy Maserati. Flotila devíti vozů Quattroporte a jedenácti vozů modelové řady Ghibli, přitáhla nečekanou pozornost všech VIP hostů, návštěvníků a vystavovatelů. Baselworld tak mohl v letošním ročníku nabídnout všem příznivcům exkluzivního stylu něco navíc. Vozy Maserati patří totiž právem mezi špičku luxusu, jedinečného stylu a exkluzivity stejně tak jako některé řemeslně a umělecky vycizelované kousky šperkařského a hodinářského průmyslu letošní výstavy.
 
Maserati Quattroporte v sobě snoubí vysokou úroveň komfortu, rozsáhlé elegance a výrazného sportovního charakteru. V dieselové verzi je k dispozici v třílitrové verzi s motorem V6, zadním pohonem kol a úžasném výkonu 275 koňských sil. Silnější S Q4 benzínová verze s dvojitým turbo motorem V6 a pohonem všech kol pak nabídne úchvatných 410 koní. Na vrcholu modelové řady Quattroporte stojí verze GTS s objemem 3,8 litru a V8 Twin Turbo motorem o neuvěřitelné síle 530 koní.
 
Modelová řada Ghibli dominuje segmentu třídy E a je k dispozici v třílitrové verzi s dieselovým V6 turbo motorem o výkonu 275 koní. O poznání vyšší výkon pak nabízí třílitrové zážehové motory V6 Twin Turbo o síle 330 nebo 410 koní a zadním pohonem. K dispozici je také verze S Q4 s pohonem všech kol. 

Kontaktujte nás