12. října 2018

Rychlá auta, rychlá kola a jeden z nejrychlejších bikerů planety… Jak to jde dohromady? Jednoduše – Jarda Kulhavý je ambasadorem značky Maserati, kterou do ČR oficiálně dováží Scuderia Praha. A právě ta uspořádala letošní již druhou vyjížďku pro své klienty a přátele, kteří mají rádi nejen značku s trojzubcem ve znaku, ale také horská kola.
 
Sraz byl na tradičním místě v Letech ve Srubu u Kocoura, který všem účastníkům nabídnul potřebné zázemí. Až na dopolední hustou mlhu hrálo počasí bikerům do karet. Kolem poledne se v údolí Berounky i na Brdských hřebenech prosadilo sluníčko a nabídlo ideální podmínky: 23°C, jasno a bezvětří. Trasa, která vedla přes hřeben Brd směrem na Dobříš a zpět měla zvlněný charakter a v některých částech kopírovala závod Trans Brdy. Spíše šotolinové nebo lesní cesty byly místy okořeněné prudším výjezdem, sjezdem nebo kořenovou sekcí, což pro zhruba 30členný peloton nebyl zásadní problém.
 
Po zhruba 45 kilometrech a nastoupených 850 metrech skupina dorazila zpět na základnu, kde na ně čekalo grilované maso, saláty a také místní vyhlášený koláč - bikery často přezdívaný jako „orgasmus“.
 
Za účast děkujeme také firmě N1 Distribution, která na akci zapůjčila flotilu testovacích kol BMC v klasické i elektro verzi.

Kontaktujte nás