22. října 2018

Pracovní tým společnosti společnosti Scuderia Praha, a. s., oficiálního importéra vozů Ferrari a Maserati do České republiky, rozšířil Jan Pekárek na pozici After Sales Manager.

Jan Pekárek si přináší bohaté zkušenosti, kde dříve působil u značek Mercedes-Benz, Audi, Range Rover a Jaguar.


Jako vedoucí servisního centra má na starosti veškeré poprodejní služby, zahrnující záruční i pozáruční servis, opravy vozů a prodej náhradních dílů a značkového příslušenství.

Ferrari a Maserati vynikají nejen unikátní a moderní technikou, jejíž péče vyžaduje odborně proškolený a také zkušený personál, ale s tím souvisejícími servisními službami. Majitelé mohou využít například tzv. pick-up servis, kdy se o odvoz vozu na prohlídku a jeho vrácení postará specialista převážející vůz v krytém přepravním voze.
 
V případě poruchy je v rámci velkorysých záruk v co nejkratší lhůtě zajištěno náhradní vozidlo odpovídající kategorie a v zahraničí i ubytování v luxusním hotelu pro celou posádku. Na pohonném ústrojí se neprovádějí žádné opravy, ale mění se například celý motor za nový, aby měl zákazník jistotu, že jeho vůz bude nadále ve špičkové kondici. Pro maximální zkrácení opravy se využívá i letecká přeprava.

Servis společnosti Scuderia se zabývá údržbou nejen nových Ferrari a Maserati, ale věnuje se také renovaci a péči o starší modely, youngtimery a veterány, které jsou pro některé zákazníkem předmětem investičního zájmu.
 
Společnost Scuderia Praha si letos připomíná výročí 20 let od založení. Dlouhá tradice a zkušenosti na českém trhu se odrážejí ve stále rostoucím zájmu zákazníků o nové vozy Ferrari a Maserati, ale také o automobily z druhé ruky, jejichž nabídku společnost stále rozšiřuje. Automobily s pravidelným servisem ve Scuderii se vyznačují zachovalostí a zvyšují hodnotu při dalším prodeji automobilu, protože mezi znalci jsou vozy s českým původem a pravidelným servisem vyhledávaným zbožím, ať už pro běžné používání, nebo jako investice.
 
 

Kontaktujte nás