10. května 2018

Kolona 40 vozů Ferrari a Maserati projela 25. 4. 2018 západní Čechy a zahájila tak letošní motoristickou sezonu.
Sezona odstartovala!
 
Kolona 40 vozů Ferrari a Maserati projela 25. 4. 2018 západní Čechy a zahájila tak letošní motoristickou sezonu.
 
Majitelé vozů značek Ferrari a Maserati měli exkluzivní příležitost zahájit společně letošní motoristickou sezonu. Scuderia Praha, oficiální dealer těchto značek v ČR, pro své klienty zorganizovala první ročník akce s jednoduchým názvem „Zahájení sezony 2018“.
 
Celá akce se nesla v pohodovém duchu. Ve středu 25. 4. 2018 se od časných ranních hodin začaly sjíždět posádky k showroomu Scuderia Praha a po nezbytné registraci, občerstvení a technických informací se celá kolona 40 vozů Ferrari a Maserati vydala vstříc Karlovým Varům.
 
Od obce Petrohrad měla celá kolona policejní doprovod, aby mohli všichni účastníci nerušeně dojet po staré karlovarské až k hotelu Pupp. Po rychlém zaparkování celé kolony vzniklo před hotelem jedno z nejexkluzivnějších a nejdražších parkovišť v ČR, jehož jedinečnost dotvářelo vystavený supersport Ferrari LaFerrari.
 
V hotelu Pupp čekal na všechny účastníky společný oběd, interaktivní soutěž tematicky spojená se značkami Ferrari a Maserati, nezbytná italská káva a společné foto před celou flotilou zaparkovaných vozů.
 
Pak se již celá kolona dala do pohybu a směřovala přes Bečov nad Teplou směr Mariánské Lázně po zakroucené silnici lemující říčku Teplá. Po dojezdu do Mariánských Lázní kolona zaparkovala přímo na kolonádě hned vedle zpívající fontány. Návštěvníci kolonády tak měli jedinečnou příležitost spatřit (a samozřejmě si vyfotit nebo nafilmovat) 40 supersportů na jednom z nejkrásnějších míst západních Čech.
 
Po hodinové zastávce, přípitku z vřídelního pramene a poslechu zpívající fontány se účastníci přemístili na letiště Líně u Plzně. Zde na ně čekala široká a hlavně dlouhá ranvej, na které mohli všichni otestovat „top speed“ svých vozů. Výjimkou nebyly rychlosti atakující 300 km/h.
 
V 19:30 byla akce oficiálně ukončena předáním certifikátů s maximální dosaženou rychlostí a účastníci tak mohli vyrazit se svými vozy zpět do svých garáží.
 
 
Poděkování patří také partnerům akce:
  • společnosti Carollinum, která se specializuje na prodej luxusních produktů, zahrnujících především hodinky, šperky, psací potřeby, kožené doplňky a další
  • společnosti Rémy Martin, dodavateli prémiového francouzského koňaku
  • společnosti Automyčka Express, největší síti autokosmetických center pro nejkvalitnější ruční mytí a čištění automobilů

Kontaktujte nás