16. března 2018

Špičkový český biker bude i v letošním roce bojovat ve světovém poháru horských kol o pódium.
Špičkový český biker bude i v letošním roce bojovat ve světovém poháru horských kol o pódium. A pomoci mu k tomu má také Maserati Levante, které Jardovi poskytuje komfort v náročné přípravě.
 
Těsně před zahájením letošní bikerské sezony jsme přivítali v showroomu Maserati olympijského vítěze, mistra světa a vítěze závodu Cape Epic Jaroslava Kulhavého a s ním téměř dvacítku novinářů. Společná neformální snídaně byla zaměřená především na plány a cíle, které má Jarda pro letošní sezonu. Zaměřit se chce nejen na závody světového poháru, ale také na letošní ročník Cape Epic s historicky nejsilnější startovní listinou a samozřejmě také na zářijové mistrovství světa v Lenzerheide, kde se Jardovi tradičně daří.

Jarda je už od roku 2015 ambasadorem značky Maserati v České republice a jeho vůz – SUV Levante – mu nabízí maximální servis. „Výhodou je, že do zadní části dám jedno nebo i dvě kola, aniž bych je musel rozkládat a protože má auto pohon na všechna kola, nemusím ani řešit, jestli před závody nebo tréninkem zaparkuji na louce nebo třeba lesní cestě.“ vysvětluje Jarda, co mu na Levante vyhovuje.

V Čechách pak budete moci Jardu potkat na tradičních Pražských schodech a vybraných závodech Kola pro život. 

Kontaktujte nás