14. prosince 2017

Předvánoční čas nabídl další výjimečnou příležitost potkat se s příznivci značek Ferrari a Maserati v showroomu Scuderie Praha.
Předvánoční čas nabídl další výjimečnou příležitost potkat se s příznivci značek Ferrari a Maserati v showroomu Scuderie Praha.
 
Celou party zahájila moderátorka ranní show Evropy 2 Zorka Hejdová, která vzápětí pozvala na pódium spolumajitele Scuderie Praha Marka Dospivu. Jeho poděkování směřovalo především klientům, hostům a celému týmu Scuderia Praha včetně závodního týmu Scuderia Racing.
 
A právě závodní tým pod vedením Ivo Horna představil nejen skvělé úspěchy letošní sezony, ale také unikátní video, kterým provází nezaměnitelný hlas Morgana Freemana.
 
Velmi dobře si uvědomujeme, že bez dlouhodobé podpory našich klientů a partnerů by byl českých trh ochuzený o vozy těchto výjimečných značek. Jako poděkování za jejich přízeň došlo i na křest dalšího vydání Scuderia Magazínu, o který se postaral sám jeho „otec“ David Kopal, a který je k dispozici všem příznivcům značek Ferrari a Maserati.
 
Uvolněnou a neformální atmosféru podpořili také naši partneři – audio Bowers & Wilkins, hodinky Hublot, koňaky Rémy Martin a káva Balada.
 
Děkujeme za podporu v letošním roce a přejeme hodně úspěchů do roku 2018.
 
Scuderia Praha

Kontaktujte nás