18. října 2017

Na okruhu v Mostě se proháněly vozy značek Ferrari a Maserati. Scuderia Praha v nich učila své zákazníky bezpečně jezdit.
10. 10. 2017 se na závodním okruhu v Mostě konal další díl série řidičských tréninků s názvem Scuderia Driving Experience.
 
Tento zážitkový program se letos uskutečnil již po několikáté. Po úvodním lednovém setkání na zasněženém polygonu u letiště v Dlouhé Lhotě u Příbrami se tentokrát majitelé vozů Ferrari i Maserati společně potkali na závodním okruhu v Mostě. Roli instruktora sportovní a zároveň bezpečné jízdy na sebe vzal Josef Král, profesionální závodní jezdec týmu Scuderia Praha. Řidiči se učili naplno využít vlastností svých sportovních vozů a měli alespoň na chvíli možnost vcítit se do rolí závodních jezdců.
 
„Prodáváme jedna z nejrychlejších aut na světě, jejichž sportovní potenciál je daleko za hranicí běžného smrtelníka. Jen v loňském roce u nás přibylo do rodiny Ferrari 49 majitelů, u Maserati dokonce 104. Letos očekáváme ta samá čísla. Myslíme si, že právě možnost naučit se pod taktovkou profesionálů výkonné modely bezpečně ovládat, ale i naplno využívat jejich možnosti je to, co naši zákazníci v rámci rozšiřování služeb uvítají,“ vysvětluje výkonný ředitel Scuderia Praha Petr Kudláček.
 
Součástí programu byly také ukázky jízdy závodní divize týmu Scuderia Praha, která má za sebou víc než deset let úspěšného působení v prestižních šampionátech. Vozy připravené Scuderií Praha vyhrály například závod Evropské série Le Mans, závod na 24 hodin v Barceloně nebo populární pohár Ferrari Challenge.
 
Akce Scuderia Driving Experience je určena především pro stávající klienty. Scuderia Praha chce ale jejím prostřednictvím oslovovat také nové potencionální zákazníky. Ti si mohli například v rámci doprovodného programu otestovat vozy Maserati v běžném provozu.

Partnery akce byly společnosti ERSTE Private Banking a Pirelli.
 

Kontaktujte nás