27. června 2017

Rezervujte si svou testovací jízdu s vozem, který Vás oslní nejen designem a technikou, ale také neuvěřitelnými jízdními výkony.
Společnost Scuderia Praha, jediný oficiální dealer vozů Ferrari a Maserati v České republice, přichází s akční nabídkou na vozy Maserati Quattroporte. Rezervujte si svou testovací jízdu s vozem, který Vás oslní nejen designem a technikou, ale hlavně neuvěřitelnými jízdními výkony.
 
Unikátní tvary jasně prozrazující italský původ, motor laděný těmi samými konstruktéry, kteří vyvíjejí jednotky pro Ferrari, akustika srovnatelná s maranellskými superstroji, ale k tomu dlouhá zkušenost s vývojem a výrobou sportovního sedanu a navrch nejmodernější jízdní asistenty, to je stručná vizitka luxusního automobilu nesoucího tradiční označení Quattroporte. Kdo někdy slyšel jeho motor, nebo dokonce viděl, ne-li rovnou zažil tento automobil v plném tempu, ten ví, o čem je řeč. A právě proto bychom rádi i Vám nabídli tuto unikátní možnost.
 
V případě Vašeho zájmu o testovací jízdu prosím kontaktujte slečnu Natálii Melnyk na e-mailové adrese nmelnyk@scuderiapraha.cz nebo na telefonu 724 541 095.
 
* Cena dieselového modelu Quattroporte začíná v základní výbavě na 2 232 400,- Kč a v rámci akční nabídky na operativní leasing od společnosti ALD Automotive ho lze pořídit již od 28 195,- Kč měsíčně (ceny jsou bez DPH a havarijního pojištění, doba trvání leasingu 48 měsíců, celkový nájezd 80 000 km).
 

 

Kontaktujte nás