9. května 2017

V Dubči budou k vidění i vozy Ferrari a Maserati
ROLLS-ROYCE & BENTLEY CLUB ČR POŘÁDÁ JIŽ ČTVRTÝ ROČNÍK SRAZU VOZŮ ZNAČEK ROLLS-ROYCE & BENTLEY V ČESKÉ REPUBLICE. VOZY SE DO NÁDHERNÉHO PROSTŘEDÍ STARÉHO ŠPEJCHARU V PRAZE DUBČI SJEDOU V SOBOTU 13. KVĚTNA 2017.

V rámci výstavy budou k vidění vozy Rolls-Royce a Bentley všech typů, stavu, ale i roků výroby. Bude tak možné si prohlédnout předválečné modely, vozy ze zlaté éry let šedesátých a sedmdesátých minulého století, ale i moderní modely jako například modely Rolls-Royce Phantom či Wraith nebo Bentley Continental GT. Se svým vozem Rolls-Royce Silver Shadow na sraz jako každý rok přijede i herec Pavel Trávníček, který je členem klubu.

V Panské zahradě bude možné kromě srazu vozů těchto aristokratických značek v rámci doprovodného programu obdivovat také ostatní klasické vozy a veterány všech značek a historické motocykly. Každoročně přijíždí několik desítek vozů ostatních značek, je tedy možné si prohlédnout další legendární vozy jako Jaguar E-Type, Lotus Esprit, Ford Mustang nebo české Škoda, Aero a Praga.
  • Dále bude připravena výstava nejmodernějších supersportovních vozů Ferrari, Maserati, Porsche, Lotus, Mercedes a podobně.
  • Pro letošní rok pak připravujeme ještě výstavu vozidel BMW se zaměřením na řadu M a výstavu moderních i historických vozů Mini Cooper.
  • Bude také připravena lehká off-road trať, kde budou v průběhu akce jezdit vozy SUV značek Ford, Land Rover a k vidění bude i horká novinka Škoda Kodiak.
  • Návštěvníky také bude v průběhu akce vozit po okolí historický autobus Škoda 706 RTO.
BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM
Pro návštěvníky bude připraven i další doprovodný program. Chybět nebude hlasování o nejhezčí vozy Rolls-Royce a Bentley, akční show – Slackshow, seskok parašutistů s anglickou vlajkou. Po celý den bude k poslechu hrát kapela THE VILLAINS a pro děti bude připraven skákací hrad a další rozsáhlý program. Chybět nebude ani bohaté občerstvení, například nabídka skvělé kávy a míchaných nápojů.
Dále je připravena VIP zóna pro majitele vozů Rolls Royce a Bentley, partnery klubu a pozvané hosty.

Kontaktujte nás