8. února 2017

Scuderia Praha bude učit své zákazníky sportovní i bezpečnou jízdu.
V tomto roce přichází naše společnost s novou službou, která pomůže zlepšit péči o stávající i potenciální zákazníky.
 
Nový vzdělávací a zároveň zážitkový program nese název Scuderia Driving Experience 2017 a je určený pro všechny současné majitele obou sportovních značek, ale i ty, kteří o jejich koupi uvažují a podobný zážitek by jim mohl usnadnit jejich rozhodování.
 
„Prodáváme jedny z nejrychlejších aut na světě, jejichž sportovní potenciál je daleko za hranicí běžného smrtelníka. Jen v loňském roce u nás přibylo do rodiny Ferrari 49 majitelů, u Maserati pak dokonce 104. Myslíme si, že právě možnost naučit se pod taktovkou profesionálů výkonné modely bezpečně ovládat, ale i naplno využívat jejich možnosti, je to, co naši zákazníci v rámci rozšiřování služeb uvítají,“ vysvětluje výkonný ředitel Scuderia Praha Petr Kudláček.
 
Seriál řidičských tréninků bude probíhat pravidelně. Každý měsíc budou připravení předávat své zkušenosti zájemcům na uzavřeném polygonu v Dlouhé Lhotě u Příbrami čeští profesionální jezdci, tovární italští instruktoři, ale i závodníci zvučných jmen. Jedním z nich je například Josef Král, jeden z nejúspěšnějších současných českých jezdců, který jako jeden z mála Čechů testoval vůz Formule 1 a jako první Čech vyhrál závod formule GP2.
 
První část seriálu Scuderia Driving Experience 2017 se odehrála za příznivých sněhových podmínek 18. ledna. Řidiči zde měli jedinečnou možnost na modelech Maserati Levante, Ghibli a Quattroporte a Ferrari GTC4Lusso vyzkoušet, jak se sportovní modely o výkonech několika stovek koní chovají na ledu a sněhu. Otestovali, jak bezpečně naplno brzdit, pracovat s volantem a plynem nebo vjíždět do zatáčky. Měli možnost porovnat, jak rozdílná je jízda s využitím asistenčních systémů či bez nich.  Adrenalinovým zážitkem pro všechny bylo samozřejmě zvládání smyků a „driftování“, při němž řidiči trénovali projíždění zatáček „bokem napřed“.
 
„Všem majitelům silných aut mohu podobné tréninky jedině doporučit. To, že si v bezpečných podmínkách můžete vyzkoušet, co vaše auto umí, je k nezaplacení. Cvičení dělá mistra a kromě toho, že jsou tyto tréninky perfektní adrenalinová zábava, vám podobná zkušenost může zachránit život, když se v běžném provozu dostanete do krizové situace,“ říká úspěšný závodní jezdec Josef Král.

Těšíme se na vás na příští akci v rámci tohoto seriálu, která se bude konat již 24. února!
 
Foto 0 Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6
Zobrazit další fotky
Foto 7 Foto 8 Foto 9 Foto 10 Foto 11

Kontaktujte nás