16. prosince 2016

Vánoční večírek společnosti Scuderia Praha se letos historicky poprvé uskutečnil v našem showroomu.
Vánoční večírek společnosti Scuderia Praha se letos historicky poprvé uskutečnil v našem showroomu. 

Stalo se již téměř tradicí, že našimi večírky provází fantastický moderátor Jakub Kohák. Na pódiu bylo možné spatřit spolumajitele Scuderie Praha, pana Marka Dospivu, a také ředitele marketingu Scuderie Praha, pana Davida Kopala, který při této slavnostní příležitosti pokřtil zbrusu nový Evo Magazín Ferrari Supercars.
Díky speciálnímu vydání Evo Magazínu Ferrari Supercars se v mžiku ocitnete za volantem nejlepších vozů Ferrari a spolu s novým Scuderia Magazínem tvoří tandem, který nesmí chybět u žádného milovníka italských vozů.

Večírek byl věnovaný především našim klientům a zákazníkům, jako poděkování za to, že stojí po našem boku. Dobře si uvědomujeme, že jedině díky nim můžeme i v dalším roce nést hrdě vlajku italských stájí Ferrari a Maserati.

Bylo nám ctí přivítat také stříbrného olympijského medailistu z Ria a ambasadora značky Maserati Jaroslava Kulhavého, či desetibojaře Romana Šebrleho.

Krásné vozy, luxusní prostory, skvělá zábava podpořená živou hudbou, italskými víny a vybranými delikatesami –  to vše byl vánoční večírek společnosti Scuderia Praha v roce 2016.

Děkujeme Vám! 

Váš Tým Scuderia Praha

 

Kontaktujte nás