20. října 2016

Nákup, prodej, výkup na protiúčet, komisní prodej a to nejen pro vozy značek Ferrari a Maserati
Nákup, prodej, výkup na protiúčet, komisní prodej a to nejen pro vozy značek Ferrari a Maserati. 

Scuderia Praha, oficiální dealer značek Ferrari a Maserati, působí na českém trhu již řadu let, jakožto prodejce nových vozů výše zmíněných značek a autorizovaný servisní partner, se svou spokojenou klientelou, která se ráda vrací za profesionálně odvedenou prací a vřelým přístupem.
 
Klientům se vždy snažíme poskytnout prvotřídní péči na nejvyšší úrovni.
I proto jsme v loňském roce vyslyšeli přání našich zákazníků a začali rozvíjet služby v oblasti klasických vozů s možností nákupu, prodeje, servisu, odborného poradenství a v neposlední řadě i certifikace classiche. Více zde.
 
Odvětví, kde vnímáme potenciál nabídnout více, jsou prověřené ojeté vozy. V dnešní době toto oddělení disponuje celou škálou služeb. Zkušenosti získané léty prodejem nových vozů jsme využili v segmentu vozů zánovních. Klienti si mohou vůz vybrat ze stávající nabídky a nebo nám zadat parametry, jak by měl vůz vypadat, v jaké cenové relaci a my poptáme naši partnerskou síť po celé Evropě a připravíme nabídku na míru. Zákazníkovi garantujeme, že technický stav ojetého vozu skutečně odpovídá jeho stáří, ceně a počtu najetých kilometrů. Z našich zkušeností můžeme konstatovat, že i když je naše prodejní cena o něco vyšší, než u neautorizované konkurence, tak v konečném výsledku zákazník ušetří na následném servisu, který většinou odhalí mnoho skrytých překvapení.
 
Vaše vozidlo máte možnost jménem Scuderia Praha nabízet k prodeji a to formou komisního prodeje, případně výkupu na protiúčet, pakliže si vyberete z novinek Ferrari a Maserati. Nebráníme se výkupu napříč širokým spektrem prémiových značek od BMW, přes Jaguar, Porsche a další.

Z naší stávající nabídky ojetých vozů vybíráme:  
Neváhejte nás oslovit s nezávazným oceněním Vašeho vozu a nebo poptávkou na ojetý vůz, který hledáte.


Kateřina Trnková
Used Car Sales Specialist
+420 724 333 251
ktrnkova@scuderiapraha.cz
 
 

 
Foto 0 Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6
Zobrazit další fotky
Foto 7 Foto 8 Foto 9 Foto 10 Foto 11 Foto 12 Foto 13

Kontaktujte nás